$
אירועי ספורט

האם פלויד מיוות'ר ילחם נגד מני פקאיו בקרב בשווי רבע מיליארד דולר?

המתאגרף מייוות'ר קרא לפקיאו להילחם נגדו ב-2 במאי: "בוא נוציא את הקרב לדרך עבור האוהדים"

שירות כלכליסט 18:3314.12.14

מתאגרף העל פלויד מייוות'ר ג'וניור קרא למתאגרף הפליפיני מני פקיאו להילחם נגדו ב-2 במאי – אבל רק אם הוא יקבל חלק גדול יותר מההכנסות.

 

 

 

"אנחנו מוכנים. בוא נגרום לזה לקרות. ה-2 במאי. מייוות'ר נגד מני פקיאו. בוא נעשה את זה", אמר בראיון לערוץ שואוטיים.

 

המתאגרף פלויד מייוות'ר ג'וניור המתאגרף פלויד מייוות'ר ג'וניור צילום: איי אף פי

 

מייוות'ר שנותר לא מנוצח במשך 47 קרבות, קורא לעצמו TBE – ראשי תיבות של הטוב ביותר בכל הזמנים (The Best Ever) – בעוד שפקיאו ממתין להילחם נגדו כבר הרבה מאד זמן.

 

מאחורי הקלעים, שואוטיים שהחתימו את מייוות'ר לחוזה בשווי 250 מיליון דולר לשישה קרבות, דורשים שיתחרה מולו או שישתוק. בנוסף, היחצ"ן רב ההשפעה בוב ארום מ"טופ ראנק", חשף שהוא מנהל שיחות עם בכירים ב-CBS, הבעלים של שואוטיים. כעת נראה שהלחץ מופעל בעיקר על מייוות'ר.

 

קרב בין מייוות'ר ופקיאו, על ומחוץ לשולחן המשא ומתן, מוערך כשווה מעט יותר מרבע מיליארד דולר.

 

 

"אשמח להילחם נגד מני פקיאו. ניסינו כבר לפני שנים לארגן את הקרב, אבל היו לנו בעיות עם בדיקות דם ושתן אקראיות", הוסיף מיוות'ר. "אני רק רוצה שנתחיל מנקודה שווה. הוא נמצא עכשיו במצב בעייתי אחרי שהפסיד למארקס (המקסיקני), הוא הפסיד לבראדלי. שיעורי הצפייה בטלוויזיה בתשלום נמוכים מאד. הוא נואש. אני רציתי בקרב הזה כבר לפני המון זמן. אני רק ממתין להם. כמובן שנצטרך לארגן את הקרב בערוץ בתשלום בשואוטיים, מכיוון ש-'Showtime Championship Boxing' הוא מספר 1, ויישאר מספר 1. אני האיש. אני פה כדי להישאר". 

 

"פלויד מייוות'ר לא מתחמק או בורח משום יריב. בוב ארום הוא שמונע את קיום הקרב", הוסיף המתאגרף. "אנחנו מנסים מאחורי הקלעים לארגן את הקרב הזה כבר שנים, אך האוהדים והאנשים הולכו שולל מכיוון שהקשיבו לאנשים רק מצד אחד. עכשיו הגיע הזמן שאנחנו נדבר. אנחנו רוצים להילחם. אני יודע שהוא לא ברמה שלי. האוהדים ישמחו לראות את הקרב, ואני כמובן רוצה לסיים בגדול".

 

מייוות'ר הוסיף: "הצעתי בעבר 40 מיליון דולר כדי שיתקיים הקרב. בוא נוציא את הקרב לדרך עבור האוהדים והאנשים. מייוות'ר נגד פקיאו, ב-2 במאי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x