$
רכישות

אדוארד גלייזר רוצה למכור מניותיו במנצ'סטר יונייטד

אדוארד גלייזר, אחד מששת ילדיו של מלקולם גלייזר, העמיד למכירה 3 מיליון מניות של מנצ'סטר יונייטד, קצת יותר משישה חודשים לאחר מות אביו. הוא צפוי להרוויח מהמכירה בסביבות 45 מיליון דולר

שירות כלכליסט 13:2510.12.14

אדוארד גלייזר, אחד מששת ילדיו של מלקולם גלייזר, העמיד למכירה 3 מיליון מניות של מנצ'סטר יונייטד, קצת יותר משישה חודשים לאחר מותו של אביו. הוא צפוי להרוויח מהמכירה בסביבות 45 מיליון דולר.

 

 

 

 

ראיין (מימין) ואברם גלייזר. אדוארד עוזב ראיין (מימין) ואברם גלייזר. אדוארד עוזב צילום: איי פי

 

מלקולם גלייזר השתלט על הקבוצה במאי 2005. לאחר מותו במאי השנה, התחלקו המניות באופן שווה בין ששת ילדיו.

 

הצהרה שפרסמה קבוצת הפרמיירליג ביחד עם בורסת ניו יורק - שבה 10% מהמניות של יונייטד נסחרות - הכריזה על המכירה של "מניות רגילות".

 

פירוש הדבר שאדוארד גלייזר, המכהן כיו"ר משותף של טמפה ביי באקנירס, וכנשיא משותף של עמותת משפחת גלייזר, ירוויח סכום מרשים מהמכירה, שעשויה להסתכם השבוע.

 

"מנצ'סטר יונייטד הודיעה היום על העמדה למכירה של 3 מיליון מניות רגילות על ידי קרן Irrevocable Exempt של אדוארד גלייזר ('בעל המניות המוכר')", נכתב בהצהרה. "לחתמים תהיה אפשרות לרכוש עד 450 אלף מניות מבעל המניות המוכר. מנצ'סטר יונייטד לא תקבל את ההכנסות ממכירת המניות הרגילות על ידי בעל המניות המוכר. המכירה מתוכננת להיסגר ב-12 בדצמבר, 2014, בהתאם לתנאי הסגירה הרגילים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x