$
חסויות וזכויות שידור

נותן החסות החדש של ארסנל: טדי שגיא

חברת Markets.com של טדי שגיא חתמה על הסכם חסות עם קבוצת הפרמיירליג. הערכות הן שמדובר בכמיליון ליש"ט

שירות כלכליסט 22:0502.11.14

 Markets.com, שמספקת נתונים על הפרשי מט"ח וחוזים צמודים ושייכת למיליארדר הישראלי טדי שגיא, חתמה על הסכם חסות עם קבוצת הפרמיירליג, ארסנל.  

 

ארסנל. חסות חדשה ארסנל. חסות חדשה צילום: רויטרס

 

לא נחשפו פרטים פיננסים מהעיסקה, אך הערכות הן שהיא כולה שווה כמיליון ליש"ט. במסגרת ההסכם, שתנאיו הפיינסים לא נחשפו, החברה תהפוך לשותפת המט"ח, החוזים הצמודים (CFD) והמסחר הבינארי של הקבוצה.

 

החברה תפעיל את השותפות במספר תחומים, תוך התמקדות בשוק באסיה, שם יש לקבוצה מאגר אוהדים רב בעקבות ביקורים שערכו בפגרה ופעילויות דיגיטליות לעירוב האוהדים במתרחש.

 

בנוסף, ארסנל ו- Markets.com יפתחו פעילויות שונות לקידום ושיווק, בעוד שלחברה תהיה גם גישה למושבי האח"מ באצטדיון אמירייטס במשחקי הבית של הקבוצה.

 

"שיתוף הפעולה עם ארסנל בשלב זה הוא מרגש במיוחד, שכן אנחנו בתהליכי התרחבות ברחבי אסיה ובמיוחד בסין, שבה יש לארסנל מאגר אוהדים גדול ומתרחב", מסר מנהל הפיתוח העסקי באזור אסיה והפסיפיק, פרנצ'יסקו רודריגז.

 

סמנכ"ל השיווק של ארסנל וינאי ונקטשאם הוסיף: "אסיה היא שוק צמיחה מרכזי עבור המועדון, שבו מאגר האוהדים שלנו ממשיך לצמוח במהירות, ואנחנו מצפים בכיליון עיניים לעבוד בצמידות עם Markets.com, בייחוד באזור זה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x