$
חסויות וזכויות שידור

שחקני NFL ממשיכים להשתמש באוזניות של ביטס למרות קנסות ענק

קולין קאפרניק, כוכב סן פרנסיסקו פורטיניינרס, נקנס בשל כך ב-10,000 דולר משום של-NFL חוזה בלעדי עם Bose. זה לא מנע מרבים אחרים להמשיך להגיע למשחקי יום ראשון עם ביטס על הראש

שירות כלכליסט 14:5113.10.14

שחקן הפוטבול האמריקאי וכוכב סן פרנסיסקו פורטיניינרס קולין קאפרניק נקנס לאחרונה ב-10,000 דולר לאחר שחבש אוזניות של ביטס (Beats) במסיבת עיתונאים. ל-NFL חוזה בלעדי עם Bose. כל המאמנים ושאר אנשי הצוות בקווים חובשים אוזניות של Bose, והעסקה הבלעדית פירושה שהשחקנים והמאמנים אינם מורשים להשתמש בשום מותג אחר מול המצלמות. כך על פי Businessinsider.

 

 

קאם ניוטון. יקנס? קאם ניוטון. יקנס?

 

אולם הקנס שהוטל על קפרניק לא מונע משחקנים להמשיך ולחבוש את אוזניות ביטס שלהם בזמן החימום. קאם ניוטון, טום בריידי, ריצ'רד שרמן ושחקני ההגנה של בנגלס, חבשו כולם אוזניות של ביטס ביום ראשון. לניוטון יש גם חוזה ספונסרשיפ עם ביטס.

 

"ל-NFL יש מדיניות ותיקה שאוסרת על חשיפת מותגים במגרש או במהלך ראיונות, בלי אישור של הליגה", נכתב בהצהרה שפרסמו ב-NFL. "המדיניות הזו היא מתחילת שנות ה-90 ונמשכת עד היום. מדובר במדיניות של הליגה ולא של הספונסרים, Bose במקרה הזה. Bose אינה מעורבת באכיפה של המדיניות שלנו, זה נכון גם לגבי מותגים אחרים במגרש".

 

אך בביטס ציינו כי האוזניות שלהם הפכו בשנים האחרונות לפריט חובה במלתחות של ספורטאים רבים. "בשנים האחרונות הספורטאים הכניסו את ביטס לדי.אן.איי שלהם כחלק מהריטואל שלהם לפני משחקים. למוזיקה יכולה להיות השפעה חיובית על הריכוז של הספורטאים ועל ההכנה הנפשית שלהם, ולכן הפכה חשובה לביצועים כמו כל ציוד אחר", נמסר בתגובה מביטס.

 

יהיה זה מעניין לראות אם השחקנים ימשיכו להתעלם מה-NFL וימשיכו לחבוש את האוזניות המועדפות עליהם, או האם ה-NFL ימשיכו להטיל קנסות גדולים יותר ויותר עד שיצייתו.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x