$
אירועי ספורט

רוצים להופיע במחצית של הסופרבול? תשלמו

ב-NFL ביקשו מכמה מהמוזיקאים שמועמדים להופיע בשנה הבאה במהלך המשחק, ובהם ריהאנה וקולדפליי, לשלם לליגה עבור הזכות לשיר על הבמה

שירות כלכליסט 17:4021.08.14

הסופרבול הוא הבמה הגדולה ביותר של הפוטבול המקצועי. הוא גם אירוע הספורט השנתי הנצפה ביותר באמריקה. בהתבסס על כך ב-NFL ביקשו מכמה מהמוזיקאים שמועמדים להופיע במשחק של השנה הבאה, לשלם לליגה עבור הזכות, כך מדווח הוול סטריט ג'ורנל.

ברונו מארס ורד הוט בשנה בסופרבול של השנה שעברה בניו יורק ברונו מארס ורד הוט בשנה בסופרבול של השנה שעברה בניו יורק צילום: אמ סי טי

 

הליגה הודיעה לריהאנה, קייטי פרי וקולדפליי כי הם נשקלים כמועמדים להופיע במחצית של הסופרבול הבא, שיתקיים בפברואר. בעיתון מדווחים כי במסגרת תהליך העדכון, בליגה ביקשו גם מהאמנים להעביר ל-NFL חלק מההכנסות שלהם ממסע ההופעות לאחר הסופרבול או לשלם סכום כסף מסוים בתמורה לכך שנבחרו להופיע.

 

אנשים הקרובים לנושא סיפרו לוול סטריט ג'ורנל כי הבקשה זכתה לתגובה "צוננת" מהנציגים של האמנים. ה-NFL לא משלמת למוזיקאים המופיעים במחצית, אך לרוב הליגה מכסה את הוצאות הנסיעות וההפקה הנלוות.

 

דוברת הליגה ג'ואנה האנטר מסרה בתגובה לעיתון כי החוזים של ה-NFL עם האמנים הם חסויים. היא הוסיפה כי המטרה היחידה של הליגה היא "להעלות את המופע הטוב ביותר שאפשר". לדבריה, עוד לא נקבע מי יהיו האמנים שיופיעו במשחק הסופרבול הבא שיתקיים בגלנדייל, אריזונה. הליגה לרוב מכריזה מי הם משתתפי מופע המחצית בשלב מסוים במהלך העונה הרגילה.

 

לפי הערכות של נילסן, 115 מיליון אנשים צפו בשנה שעברה בברונו מארס וברד הוט צ'ילד פפרס, שהופיעו במחצית של סופרבול 48 באצטדיון מטלייף בניו ג'רזי. השידור המלא בפוקס של המשחק בין דנבר ברונקוס וסיאטל סיהוקס משך 112.2 מיליון צופים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x