$
חסויות וזכויות שידור

מכבי תל אביב חתמה על הסכם חסות לבוש עם אדידס

לפי ההערכות, ההסכם שווה לצהובים 3 מיליון שקל בעונה בציוד ובמזומן. הוא נחתם עד לתום עונת 2016/17

שירות כלכליסט 23:2714.06.14

מכבי תל אביב, אלופת המדינה בכדורגל, וחברת הלבשת הספורט הגרמנית, אדידס, הודיעו היום על הסכם שותפות לשלוש עונות.  

 

 

 

 

אלברמן ובדש. 3 מיליון אלברמן ובדש. 3 מיליון צילום: באדיבות מכבי תל אביב

 

על פי ההודעה לתקשורת הסכם החסות הוא תום עונת המשחקים 2016/17 ו"במסגרת שיתוף הפעולה יתקיים חיבור רחב היקף בין מועדון הכדורגל הגדול בישראל לבין מותג הספורט המוביל בעולם".  

 

ההסכם, על פי הערכות בשוק שווה למכבי תל אביב 3 מיליון שקל בציוד ובמזומן. החוזה לשלוש שנים מכיל בונוסים על בסיס הצלחות מקצועיות עפ"י מודלים הנהוגים במועדונים הגדולים באירופה. 

 

 

אדידס תוגדר כ"מלבישה הרשמית של מועדון הכדורגל מכבי תל אביב". היא תלביש את קבוצת הבוגרים ומחלקת הנוער על כל קבוצותיה. אוהדי מכבי יוכלו לרכוש את התלבושת הרשמית של הקבוצה ומוצרי מרצ'נדייז נוספים.

 

שלום מוליוב, מנכ"ל אדידס ישראל מסר: " אנו נרגשים וגאים על החיבור עם המועדון המצליח בישראל. ואנו מאמינים כי זו תחילתה של דרך משותפת ארוכת שנים, בעלת פוטנציאל ספורטיבי ומסחרי גדול. אנחנו שמחים להגיש לקהל האוהדים של ההקבוצה מוצרי ספורט ברמה הגבוהה ביותר – ובתור התחלה את חולצת המשחק בכחול וצהוב שהקהל כל כך אוהב".

  

נציג הבעלים של מכבי ת"א ג'ק אנגלידס: "אנו מאושרים כי אדידס הפכה לשותף וליצרן הציוד של מכבי ת"א. החיבור בין שני מותגים מובילים שיוצרים שותפות משמעותית וחזקה מרגש מאוד".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x