$
רכישות

דונלד סטרלינג ביטל את מכירת הלוס אנג'לס קליפרס לסטיב באלמר

סטרלינג, שהושעה מה-NBA עקב אמירות גזעניות, ביטל את העסקה לאחר שליגת הכדורסל לא הסכימה לוותר לו על העונש - שכלל גם קנס של 2.5 מיליון דולר

שירות כלכליסט 09:2710.06.14

עורך דינו של בעלי קבוצת ה-NBA לוס אנג'לס קליפרס, דונלד סטרלינג, הודיע כי עסקת מכירת הקבוצה למנכ"ל מיקרוסופט לשעבר, סטיב באלמר, מבוטלת.

 

כזכור, הסכמתו של סטרלינג למכור את הקבוצה הייתה אמורה לסיים מחלוקת שהוצתה בשל הקלטות נסתרות שבהם נשמע סטרלינג מבקש מהמאהבת שלו לא להביא ידידים שחורים למשחקי הנבחרת. המחאה שעוררו הדברים הובילו את איגוד הכדורסל הלאומי, ה-NBA, להשעות את סטרלינג מהאיגוד למשך שארית חייו והניעו את אשתו של סטרלינג מזה 50 שנה, שלי סטרלינג, למצוא רוכש לקבוצה בטרם האיגוד יכפה את מכירתה.

 

ככל הנראה, סטרלינג חזר בו מהעסקה מאחר שליגת ה-NBA לא הסכימה לבטל את העונש שהטילה עליו - קנס בסך 2.5 מיליון דולר ואיסור להחזיק בקבוצת כדורסל.

 

דונלד סטרלינג והמאהבת שלו במשחק של הקליפרס. הושעה על ידי ה-NBA ונדרש למכור את הקבוצה דונלד סטרלינג והמאהבת שלו במשחק של הקליפרס. הושעה על ידי ה-NBA ונדרש למכור את הקבוצה צילום: איי פי

 

"סטרלינג הודיע לי כי לא יחתום על העסקה שהושגה בין רעייתו שלי לבאלמר והורה לי להמשיך בתביעה נגד הליגה", אמר עורך הדין מקסוול בלצ'ר. סטרלינג נושל מסמכויותיו בעקבות הקלטות, שבהן השמיע הערות גזעניות נגד שחורים.

 

הסכמתו של סטרלינג למכור את הקבוצה מסיימת מחלוקת שהוצתה בשל הקלטות נסתרות שבהם נשמע סטרלינג מבקש מהמאהבת שלו לא להביא ידידים שחורים למשחקי הנבחרת. המחאה שעוררו הדברים הובילו את איגוד הכדורסל הלאומי, ה-NBA, להשעות את סטרלינג מהאיגוד למשך שארית חייו והניעו את אשתו של סטרלינג מזה 50 שנה, שלי סטרלינג, למצוא רוכש לקבוצה בטרם האיגוד יכפה את מכירתה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x