$
ספורט עולמי

גיגס, סקולס, באטי והנווילים רכשו קבוצה. האם הם ובקהאם בדרך לרכוש גם את יונייטד?

שחקני העבר רכשו את סלפורד סיטי. על פי דיווח של סקיי, הם עשויים להגיש הצעה לגלייזרים עבור יונייטד

שירות 10:0528.03.14

שחקני העבר גארי נוויל, פיל נוויל, ראיין גיגס, פול סקולס וניקי באט, שגדלו במנצ'סטר יונייטד, רכשו יחדיו את קבוצת סלפורד סיטי.

 

 

 

עיתון "מנצ'סטר איוונינג ניוז" מדווח כי השחקנים, בוגרים מחזור 1992, הסכימו לרכוש את המועדון ומחכים כעת לאישור מההתאחדות לכדורגל. הרכישה תושלם בקיץ. החמישה מסרו כי "סלפורד זה איפה שהכל התחיל. מנצ'סטר יונייטד גידלה וטיפחה אותנו אבל סלפורד הוא המקום שבו קיבלנו את ההזדמנות הראשונה. סלפורד קרובה ללבנו".

 

 

בקהאם. יוביל את ההשקעה? בקהאם. יוביל את ההשקעה? צילום: אי אף פי

 

סלפרוד החזיקה במגרשי האימון שמנצ'סטר יונייטד ערכה עליהם אימונים ומבחנים לשחקנים. גארי נוויל, כיום פרשן מוביל ועוזר מאמן נבחרת אנגליה, ערך את מבחן הקבלה שלו למנצ'סטר יונייטד בגיל 11 על מגרשי סלפורד סיטי. "זו יוזמה מרגשת", אמר נוויל, "המקום הזה מסמל עבורי את הכל. את הרעב, את המחויבות ואת ההתרגשות". סקולס הוסיף כי "אנחנו מחויבים מההצלחה שהפרויקט הזה יצליח".

 

החמישה ישקיעו מכספם בקבוצה. "חשוב לשמור על העבודה הקשה והחשובה שנעשית בליגות הנמוכות", אמר פיל נוויל. "זה מקום טוב לילדים צעירים לקבל ניסיון חשוב". לא ידוע מהו הסכום שישקיעו החמישה במועדון.

 

כעת, על פי דיווח בסקיי, החמישה ביחד עם דיוויד בקהאם מובילים קבוצה של משקיעים בקטאר כדי לרכוש את מנצ'סטר יונייטד עבור סכום של 2 מיליארד ליש"ט. משפחת גלייזר מעוניינת למכור את הקבוצה ברווח. 20% ממנה נסחרת בבורסה של ניו יורק והספקולציות האלו את מחיר המניה ב-2%.

 

על פי הערכות בסקיי, בקהאם - לו קשרים נרחבים בקטאר - מעוניין להוביל את קבוצת "קלאס אוף 92" כפרזנטורית של הצעה קטארית.

 

 

 

x