$
אירועי ספורט

אצטדיון הטניס 'ארתור אש' מתחדש בגג נפתח בעלות של 100 מיליון דולר

הגג שיבנה מעל לאצטדיון הטניס הגדול בעולם הוא חלק מתכניות שיפוץ בעלות 550 מיליון דולר ויאפשר צפייה במשחקים בניו יורק גם בתקופת הגשמים

סוכנויות הידיעות 16:0218.08.13

איגוד הטניס האמריקאי (USTA) הסכים על תכנית לבניית גג הניתן להזזה מעל לאצטדיון ארתור אש, שבו מתקיימת תחרות היו.אס.אופן. בניית הגג היא חלק מתכניות שיפוץ בעלות 550 מיליון דולר של מרכז הטניס הלאומי על שם בילי ג'ין קינג בקווינס.

 

הדמיה של המרכז החדש בקווינס. האצטדיון, המכיל 22.5 אלף מושבים, ונחשב לאצטדיון הטניס הגדול בעולם, בנוי על מזבלה, ולהערכת המומחים ייתכן והיא לא תוכל לשאת את המשקל הנוסף כתוצאה מהגג החדש הדמיה של המרכז החדש בקווינס. האצטדיון, המכיל 22.5 אלף מושבים, ונחשב לאצטדיון הטניס הגדול בעולם, בנוי על מזבלה, ולהערכת המומחים ייתכן והיא לא תוכל לשאת את המשקל הנוסף כתוצאה מהגג החדש צילום: איי אף פי

 

התכניות כוללות גם שיפוץ מקיף באצטדיון לואי ארמסטרונג, ויציע חדש שיעבור מהפינה הצפון – מזרחית לפינה בדרום – מערבית. איגוד הטניס הכריז במסיבת עיתונאים על התקנת גג ניתן להזזה מעל אצטדיון ארתור אש, זאת כחלק משינוי מקיף המתוכנן במרכז הטניס הלאומי על שם בילי ג'ין קינג.

 

עם זאת, האצטדיון, המכיל 22.5 אלף מושבים, ונחשב לאצטדיון הטניס הגדול בעולם, בנוי על מזבלה, ולהערכת המומחים ייתכן והיא לא תוכל לשאת את המשקל הנוסף כתוצאה מהגג החדש. השיפוץ, כולל הגג עצמו אמור לעלות כ-100 מיליון דולר - ירידה מהערכות של 200 מיליון דולר. בניית הגג הכרחית מאחר שתקופת הגשמים בניו יורק תמיד מפריעה לקיום המשחקים החשובים בטורניר.

 

השיפוצים יחלו בסתיו 2013 ואמורים להסתיים ב-2017.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x