$
ספורט עולמי

10 בעלי הבית שהשתגעו

אתר whoateallthepies.tv ערך רשימה של עשרת בעלי הקבוצות או נשיאי הקבוצות "המשוגעים" ביותר באירופה

סוכנויות הידיעות 11:2912.11.12

אתר www.whoateallthepies.tv ערך רשימה של עשרת בעלי הקבוצות או נשיאי הקבוצות "המשוגעים" ביותר באירופה - כאלו שעדיין מתפקדים וגם "לשעברים".

 

במקום ה-10 נמצא קן ריצ'רדסון, הבעלים של דונקסטר רוברס לשעבר, שב-1995 דרש מפושעים לשרוף את האצטדיון כדי לקבל את כספי הביטוח – הוא נתפס והורשע. ריצ'רדסון גם היה יו"ר גרוע ביותר והוביל את הקבוצה לירידה לליגה החובבנית.

במקום ה-9 ג'ורג' ריינולדס - שודד ומבריח לשעבר - שרכש את דרלינגטון ובנה עבורה אצטדיון ענק, גדול על מידותיה בהרבה (25 אלף מקומות). ב-2005 נכנס לכלא בגלל העלמת מס והלבנת הון.

 

במקום ה-8 נמצא אלדו ספינלי, הבעלים של ליבורנו (כבר 14 שנה) שכבר יותר מעשור שונא את ליבורנו העיר (מכנה אותה "עיר קומוניסטית) וקרא לאצטדיון שלו "מקום נוראי בן 420". מאוריציו זאמפריני, הבעלים של פאלרמו, במקום ה-7. הוא "משוגע" בגלל שכבר שכר ופיטר 23 מאמנים מאז 2002.

 

ראטקו בוטורוביץ', הבעלים של FK וויבודינה נובי סאד הסרבית, במקום השישי בגלל שהוא בחור מוזר, כפי שניתן לראות בחיפוש התמונות בגוגל.

 

קן בייטס, הבעלים של צ'לסי לשעבר וכיום של לידס, הוא במקום החמישי בעיקר בגלל היחס המחפיר שלו לאוהדים. בעברו דרש שהגדרות במגרשים יהיו חשמליות "בגלל שזה עובד בחוות חיות".

 

 

דה לאורנטיס עם אינלר. לא רצה לחשוף אותו דה לאורנטיס עם אינלר. לא רצה לחשוף אותו צילום: אי פי איי

 

לוצ'יאנו גאוצ'י, הבעלים של פרוג'יה, במקום הרביעי בגלל מבחר סיבות שביניהן גם החתמת הבן של מועמר קדאפי – אל סעדי. הוא אף ניסה להחתים את קפטנית נבחרת שבדיה. הוא הפסיק להיות הבעלים של פרוג'יה האיטלקית ב-2005, לאחר שנמצא אשם בהונאת מס. הוא נמלט לרפובליקה הדומיניקאנית.

 

סם חמאם - הבעלים של ווימבלדון לשעבר, בתקופת הקרייזי גאנגס, ושל קארדיף – היה ידוע בתור מישהו שפועל ב"דרכים לא שגרתיות". בין השאר הבטיח לחלוץ דין הולדסוורת' גמל אם יכבוש יותר מ-20 שערים. חמאם גם נעל את רובי ארל בחדר ההלבשה עד שיחתום על חוזה וגם הכריח את בלם הקבוצה שלו לאכול אשכי עז.

 

אאורליו דה לאורנטיס, הבעלים של נאפולי, אמנם אחראי לפריחה מחדש של הקבוצה אבל גם הוא עשה זאת בדרכים לא רגילות.

 

בין השאר הכריח את גוקהאן אינלר, השחקן החדש, להופיע למסיבת העיתונאים עם מסיכת אריה; הוא הודיע על מסיבת עיתונאים בה הודיע על עזיבתו של אדינסון קאבאני למנצ'סטר סיטי – למרות שזה לא קרה וסיטי לא ידעו דבר על כך והוא גם עלה על וספה של מישהו זר לחלוטין כדי לברוח מעיתונאים, שהופתעו לשמוע אותו מתלונן על כך שההגרלה למשחקי הגביע האיטלקי היתה "מכורה".

 

הבעלים הכי משוגע, על פי Who ate all the pies, הוא זדראבקו מאמיץ', הבעלים של דינמו זאגרב - שלמרות השם הוא רחוק מאוד מלהיות מאמי. האוהדים שונאים אותו בגלל יחס מזלזל בהם. הוא גם פיטר 15 מאמנים שונים מאז 2003. הוא היכה עיתונאים, עובדי מועדון וההתאחדות לכדורגל הקרואטית. הוא גם שבר יד למישהו בעיריית זאגרב בגלל שלא אישר לו לבנות גורד שחקנים וחגג ניצחון של קבוצתו עם מועל יד נאצי.

 

מה שמפתיע ברשימה זה שהיא ג'יג'י בקאלי, הבעלים של סטיוואה בוקרשט, לא נמצא בה. בקאלי פיטר עשרות מאמנים כבר, שונא במוצהר צוענים, הומואים ויהודים ובעבר תקף עיתונאים ושופטים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x