$
רכישות

25.7 מיליון דולר עבור הזכות לנהל משא ומתן

לוס אנג'לס דודג'רס הגישה הצעה בשווי 25.7 מיליון דולר כדי לנהל משא ומתן עם פיצ'ר מדרום קוריאה

סוכנויות הידיעות 15:4011.11.12

ליגת הבייסבול האמריקאית (MLB) מסרה כי הצעתה של הלוס אנג'לס דודג'רס לזכויות לניהול משא ומתן על הפיצ'ר ריו היון - ג'ין התקבלה על ידי קבוצת Hanwha איגלס מאיגוד הבייסבול של קוריאה.

 

 

 

הקבוצה הדרום קוריאנית קיבלה את הצעתה בגובה 25.7 מיליון דולר של הדודג'רס עבור הזכויות לפיצ'ר השמאלי, כך על פי דיווח שפורסם באתר של האיגלס.

 

"התקדמתי בצעד לקראת התגשמות החלום שלי", פרסם ריו באתר. "אני אתכונן בצורה מקיפה, כך שאוכל להעניק תקווה לאוהדים הקוריאנים ולצעירים ששואפים להפוך לשחקני בייסבול".

 

לדודג'רס יש 30 ימים רצופים כדי להחתים את ריו. אם לא יצליחו להשיג הסכם, ריו יישאר באיגלס ולא יהיה זמין להעברה במשך שנה שלמה, והתשלום יוחזר לדודג'רס.

 

"כבר זמן מה שאנחנו עוקבים אחר ריו, והוא מהווה אפשרות נוספת שאנחנו שוקלים במסגרת המאמץ לשפר את הקבוצה ב-2013 ומעבר לה", מסר נד קולטי, מנג'ר הדודג'רס, לאתר האינטרנט של ה-MLB.

 

המאזן של ריו (25) עומד על 98-52 עם ממוצע של 2.80 במהלך שבע העונות שבהן שיחק בדרום קוריאה. הוא היה הפיצ'ר של נבחרת קוריאה שזכתה בזהב באולימפיאדת בייג'ינג 2008 והעפילה למשחק הגמר באליפות העולם ב-2009.

 

השחקנים היפניים יו דרוויש, איצ'ירו סוזוקי ודאיסוקי מאטסוזאקה הצטרפו לקבוצות ליגת הבייסבול במסגרת מערכת ההצבות. קבוצת טקסס ריינג'רס שילמה סכום שיא של 51.7 מיליון דולר לקבוצת הוקאידו ניפון האם פייטרס עבור הזכות לנהל משא ומתן עם דרוויש, שחתם על חוזה לשש שנים בגובה 56 מיליון דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x