$
חסויות וזכויות שידור

אלטשולר שחם - נותן החסות החדש של נבחרת ישראל

בית ההשקעות חתם על חוזה חסות ראשי בהיקף כספי של 800 אלף דולר למשך שנתיים

כלכליסט 17:4714.08.12

בית ההשקעות אלטשולר שחם חתם על חוזה חסות ראשי לנבחרת ישראל עם ההתאחדות לכדורגל. היקפו הכספי של ההסכם נאמד ב-800 אלף דולר למשך שנתיים.

נותנת החסות הראשית הקודמת, AIG, שילמה 1.85 מיליון שקל עבור החסות.

 

גילעד אלטשולר, מנכ"ל משותף ובעלים של בית ההשקעות אלטשולר שחם אמר: "אנו שמחים לקחת חלק בתמיכה ובליווי של נבחרת הכדורגל של ישראל במסגרת מוקדמות מונדיאל 2014 ושל הנבחרת הצעירה במסגרת אירוח אליפות אירופה עד גיל 21, שתתקיים בישראל בקיץ 2013.

 

אוהדי הנבחרת אוהדי הנבחרת צילום: טל שחר

 

"ערכי החברה מושתתים על הישגיות, מקצוענות ומצוינות ואנו רואים אחריות ליצירת בסיס לקידום ערכיות ופעילות מוסרית וספורטיבית במרחב הציבורי הישראלי. כל הצלחה של נבחרת ישראל מהווה גאווה לאומית לכולנו ובשם כל עובדי אלטשולר שחם ו-150,000 לקוחותיה אני שולח לנבחרות איחולי הצלחה לקראת הקמפיין הקרוב".

 

אורי שילה, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, הביע שביעות רצון מהחיבור בין נבחרת ישראל לאלטשולר שחם. "הצטרפותו של מוסד פיננסי מוכר ומוערך בדמותו של בית ההשקעות אלטשולר שחם כספונסר ראשי של נבחרות ישראל הוא מהלך מבורך לכדורגל הישראלי כולו. אנחנו מסתכלים קדימה בציפייה לשיתוף הפעולה בין שני הגופים, לטובת הכדורגל הישראלי והחברה הישראלית".

 

במסגרת ההסכם יופיע לוגו החברה על מדי הנבחרת החל מפתיחת קמפיין מוקדמות מונדיאל 2014, וכן בשטחי פרסום באצטדיון הלאומי ברמת גן, במשחקי הבית של הנבחרת.

 

קמפיין מוקדמות המונדיאל ייפתח ב-7 בספטמבר, כאשר הנבחרת הלאומית תקיים משחק רשמי באזרבייג'אן. 4 ימים לאחר מכן ייערך המשחק הראשון בארץ, כשישראל תארח באצטדיון ר"ג את נבחרת רוסיה. בהמשך תתארח כאן גם נבחרת פורטוגל, עם הכוכב הגדול שלה, כריסטיאנו רונאלדו.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x