$
רכישות

עוזבים את אירופה לטובת ברזיל, קנדה וסין

דייגו פורלאן יקבל 250 אלף דולר בחודש באינטרנסיונל. אלנסדרו נסטה חתם במונטריאול אימפקט וסיידו קייטה עזב את אירופה לטובת סין. בינתיים ספורטינג ליסבון החתימה את קפטן נבחרת הודו בשביל "להגיע להודו"

סוכנויות הידיעות 14:5208.07.12

דייגו פורלאן, חלוץ נבחרת אורוגוואי, עזב את אינטר וחתם עם קבוצת אינטרנסיונל הברזילאית עד יולי 2015.

 

פורלאן בן ה-33 יזכה לחוזה הגדול ביותר ששחקן זר יקבל באינטרנסיונל – עפ"י הערכות תעמוד על 250 אלף דולר בחודש. הוא השחקן השני שמגיע מאירופה לברזיל בשבועיים האחרונים.

קלארנס סיידורף הצטרף לבוטאפוגו בשבוע שעבר.

 

שחקן בכיר נוסף שעוזב את אירופה לטובת הכסף הגדול בשווקים המתפתחים הוא סיידו קייטה, שסיים את חוזהו בן 4 השנים בברצלונה והודיע שלא יישאר בספרד כדי להצטרף לקבוצה הסינית דליאן ארבין. קייטה יצטרף בסין לדידייה דרוגבה, ניקולאס אנלקה ואיגביני יעקובו. בינתיים בצפון אמריקה, מונטריאול אימפט, הקבוצה הקנדית ב-MLS, ליגת הכדורגל של צפון אמריקה, החתימה את אלסנדרו נסטה, לשעבר בלם מילאן ונבחרת איטליה.

 

מי שעושה את הדרך ההפוכה – מהמזרח הרחוק לאירופה הוא קפטן נבחרת הודו, סוניל צ'אטרי, שחתם בספורטינג ליסבון הפורטוגלית. ההחתמה של ספורטינג מוגדרת על ידי המועדון עצמו כהחתמה שיווקית שמטרתה "להגיע לכדורגל ההודי, לשוק כדורגל מפתח". צ'יאטרי יצטרף לספורטינג B ולא ישחק בקבוצה הבוגרת.

 

בתוך כך, סלומון קאלו, קשר צ'לסי, הצטרף לליל הצרפתית בהעברה חופשית.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x