$
ספורט ישראלי

משבר בסכנין: שוקלת לפרסם מס' חשבון לתרומות

הקבוצה, שסובלת מגירעון של 2.5 מיליון שקל, מנסה למצוא פיתרון ראוי כדי שתוכל לפתוח את העונה הקרובה. גורם בכיר בהנהלה: "המצב קריטי, כרגע קשה לספק תשובות"

ynet 21:0305.06.12
בבני סכנין שוברים את הראש בניסיון למצוא פתרון מהיר למצבם "העגום", כפי שמכנים אותו ראשי המועדון. לקבוצה גירעון כספי של כ-2.5 מיליון שקל שנצבר העונה. בנוסף, הספונסרית הראשית, שהזרימה העונה 1.3 מיליון שקל, עזבה, והדבר יקשה על סכנין לפתוח את העונה בשלב זה.

 

בגזרת השחקנים ישנו חשש כבד מהעניין, בעיקר מכך שהקבוצה לא תוכל לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלה כלפיהם. כמה שחקנים כבר שוחחו בעניין עם ראשי הקבוצה והביעו בפניהם את הדאגה, הבכירים מסרו להם כי עליהם לנהוג בסבלנות בשלב זה.

 

נודע כי בשל החשש חלק מהשחקנים כבר בודקים אופציות בקבוצות אחרות על מנת לשריין לעצמם אלטרנטיבות במקרה שהמצב בסכנין לא ישתפר.

 

גורם

בכיר במועדון אמר הבוקר (ג') ל-ynet ספורט: "הדאגה של השחקנים מובנת, אבל אסור לאבד תקווה. זה לא סוד שהמצב קשה מאוד ואפילו קריטי מבחינה כלכלית, כרגע קשה לספק תשובות. אנחנו עושים הכל בכל הגזרות ומנסים לאתר ספונסרים. אנחנו מצפים שהשחקנים יבינו את המצב ויהיו איתנו".

 

ראשי המועדון פנו לראש העיר מאזן גנאים ולח"כ אחמד טיבי וביקשו סיוע דחוף. גנאים וטיבי הביעו נכונות לעזור ומנסים בעצמם לסייע בחיפוש משקיעים, אם ימצאו כאלה ייתכן ואותם משקיעים יקבלו תפקידים בכירים בעמותת המועדון.

 

אחד מהפתרונות שכבר הועלו הוא לצאת במסע פירסומי גדול, שבמהלכו יפורסם גם מספר החשבון של המועדון לתרומות, כך שגם אוהדי הקבוצה או תורמים אחרים יוכלו להעביר כל סכום שירצו לקופת סכנין הדלילה. במקביל ייעשה מאמץ לשכנע את הספונסרית שעזבה להמשיך ולתמוך.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x