$
ספורט ישראלי

חג יקר: כמה עלו ההצלחות של הספורטאים הישראלים לוועד האולימפי

משלחת השחייה ניפקה חמש מדליות מאליפות אירופה, אלכס שטילוב לקח ארד, הג'ודאית אלס שלזינגר זכתה בזהב ושחר צוברי גם רשם הצלחה. כמה כל זה עלה בבונוסים לוועד האולימפי בישראל?

כתב כלכליסט 13:4828.05.12

משלחת השחייה הביאה חמש מדליות מאליפות אירופה, אלכס שטילוב לקח ארד, הג'ודאית אלס שלזינגר זכתה בזהב ושחר צוברי גם רשם הצלחה. כמה כל זה עלה בבונוסים לוועד האולימפי בישראל?

 

יעקב טומרקין היה המצליחן הבולט ביותר באליפות אירופה בשחייה בהונגריה. הוא יקבל 37.5 אלף

שקל על ההצלחות של. על מדליה אחת הוא מקבל 25 אלף שקל ועל המדליה הנוספת הוא מקבל עוד מחצית מהסכום מאחר שמודבר באותה הצלחה. עמית עברי קיבלה 25 אלף שקל. המאמן של השניים, ליאוניד קאופמן מקבל 12.5 אלף שקל על המדליה הראשונה של טומרקין ו-6,250 שקל על המדליה השנייה. על המדליה של עמית הוא מקבל 3,125 שקל.

 

יהונתן קופלב וגיא ברנע קיבלו סכומים נמוכים יותר מאחר שמדובר במקצים לא אולימפיים. בסך הכל השחיינים הישראלים קיבלו 84,375 שקל.

 

אלכס שטילוב, שזכה במדלית ארד באליפות אירופה בהתעמלות יקבל 25 אלף שקל.

 

בקשר לשאר ההצלחות, ובכן – אליס שלזינגר שזכתה בגרנד פרי במוסקבה לא תקבל בונוס מאחר שמדובר בתחרות שלא הוגדרה כתחרות שמזכה בבונוסים מהוועד האולימפי. גם שחר צוברי, שעקף את נמרוד משיח וייצג את ישראל בגלישה, לא זכה בבונוס כספי מאחר שמדובר בתחרות שאינה נחשבת בטבלת הבונוסים של הוועד האולימפי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x