$
ספורט עולמי

מי הם המאמנים שמרוויחים הכי הרבה בספורט האמריקאי?

בראש הרשימה ביל בליצ'ק עם שכר של 7.5 מיליון דולר בשנה. במקום השני מייק שאנאהן מוושינגטון רדסקינס, ג'ף פישר המאמן החדש של סנט לואיס ראמס ופיט קארול, מאמן סיאטל סיהוקס עם משכורת של 7 מליון דולר בשנה

אסף רותם 15:1216.05.12

ביל בליצ'יק, המאמן של ניו אינגלנד פטריוטס מליגת הפוטבול של ארה"ב (NFL) הוא המאמן בעל השכר הגבוה ביותר בארה"ב: 7.5 מיליון דולר בשנה.

 

במקום השני נמצאים מייק שאנאהן מוושינגטון רדסקינס, ג'ף פישר, המאמן החדש של סנט לואיס ראמס ופיט קארול, מאמן סיאטל סיהוקס עם משכורת

של 7 מליון דולר בשנה. 

 

לאבי סמית' משיקגו ברס מקבל 6 מיליון דולר בשנה וקן וויסנהונט מאריזונה קרדינלס מקבל 5.75 מיליון דולר, כמו מייק טומלין מפיטסבורג סטילרס.

 

את הרשימה סוגר אנדי ריד, מאמן פילדלפיה איגלז עם משכורת של 5.5 מיליון דולר. לשם השוואה, 10 מאמני הכדורגל באירופה ששכרם הכי גבוה מביאים הביתה בין 6 ל-10 מיליון יורו, הרבה יותר מעמיתיהם האמריקאים.

 

מאמן ה-NBA עם המשכורת הגבוהה ביותר הוא דוק ריברס מבוסטון סלטיקס, שמרוויח 7 מיליון דולר בשנה. גרג פופוביץ' מסאן אנטוניו ספרס הוא המאמן ה-NBA, השני ברשימת המאמנים המרוויחים ביותר בארה"ב עם משכורת של 6.5 מיליון דולר בשנה.

 

למרות הסכומים הגבוהים, השחקנים הם אלו שעושים את הכסף הגדול באמת. 19 שחקנים בליגות המקצועניות בארה"ב מרוויחים שכר שנתי של מעל 20 מיליון דולר לעונה, כולל אלכס רודריגז מניו יורק יאנקיז שחצה רף של 30 מיליון דולר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x