$
ספורט עולמי

מה פפ גווארדיולה יעשה עכשיו?

מאמן ברצלונה הודיע שיעזוב את המועדון ויצא לשנת שבתון. מי שיחליף אות יהיה עוזרו - טיטו וילאנובה, שימשיך באותה הדרך שלו

אוריאל דסקל 15:2627.04.12

תראו את התמונה הזאת 

 

פפ גווארדיולה הזדקן הרבה בארבע השנים שהוא היה מאמן ברצלונה. ארבע שנים בהן הביא למועדון הקטלאני 13 תארים ובכך הפך למאמן המוצלח ביותר בכל הזמנים של מועדון הפאר.

 

פפ גווארדיולה יעזוב את ברצלונה בתום העונה כיוון שהוא לא יכול

לאמן את הקבוצה יותר. "אני לא יכול להמשיך", אמר לנשיא סנדרו רוסיי בשיחה ביניהם אחרי ההדחה לצ'לסי בחצי גמר ליגת האלופות. הוא לא יכול למרות שרוסיי הגיש לו הצעת חוזה ענקית והבטיח לו סכומים נכבדים לחזק את הקבוצה בקיץ. "ארבע שנים הם נצח עבור מאמן כדורגל", הוסיף פפ במסיבת העיתונאים המרגשת שניהל ובה הודיע על עזיבתו 

 

פפ גווארדיולה השקיע המון בקבוצה הזאת, מבחינת שעות עבודה ומבחינה נפשית. זה בגלל שהוא וורקוהוליק ופרפקציוניסט. והוא עבד במועדון שהוא אוהד מילדות. מועדון שהוא אוהב בכל נפשו. מועדון שהוא חי בו ואותו מגיל 10. הוא נתן הכל וזה לא היה נדיר עבורו לשכוח לאכול את ארוחת הצהריים שלו (שהוא הביא מהבית - סלט עוף בטפוואר). גם לא היה נדיר עבורו לעזוב את המועדון הרבה אחרי רדת החשיכה.

 

גווארדיולה תמיד אמר שהוא יעשה מה שהכי טוב למועדון. לכן הוא גם נשאר בתום השנה המוצלחת שעברה. וזאת למרות שרצה לעזוב - כי הרגיש שכבר השיג הכל. ושהוא צריך מנוחה. עכשיו הוא אומר "זה לא יהיה טוב עבורי, עבור השחקנים או עבור המועדון אם אשאר".

 

עבור המועדון, הוא ימשיך באותה הדרך בה הוא מאמין כבר שנים רבות. והמאמן החדש של הקבוצה יהיה עוזרו של פפ - טיטו וילנובה, שימשיך בדרכו של פפ - אבל צריך לראות עוד אם הסגן של בר כוכבא יכול לעשות את מה שבר כוכבא עשה.

 

אז מה הלאה עבור פפ?

 

הוא אמר שהוא צריך זמן להתאושש. הוא צריך לצאת ללמוד בעולם כפי שעשה אחרי פרישתו ממשחק ובעצם לרענן את התיאוריות שלו, לחזק את האמונות שלו. אחרי שנה בחוץ, הוא צריך לחזור למועדון עם "דרך". מועדון עם מחלקת נוער מצוינת ומדיניות קידום שחקנים איתנה. הוא צריך להצטרף למועדון עם סבלנות, שתעניק לו זמן לעבוד כמו שהוא רואה לנכון. הוא צריך מועדון עם קבוצה בוגרת שנואשת לשדרוג ושינוי. הוא צריך להצטרף לארסנל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x