$
חסויות וזכויות שידור

הרבלייף עם לוס אנג'לס גאלקסי ל-10 שנים עבור 44 מיליון דולר

חברת תוספי המזון חתמה על הארכת חוזה עם אלופת ה-MLS. מדובר על סכום שיא עבור קבוצת כדורגל אמריקאית. בינתיים, בקנדה חגגו את פתיחת הליגה עם משחק ענק

סוכנויות הידיעות 22:0018.03.12

לוס אנג'לס גאלקסי, אלופת ה-MLS, ליגת הכדורגל של צפון אמריקה, חתמה על הארכת חוזה משמעותית מאוד מבחינתה ומבחינת הכדורגל האמריקאי.

 

גאלקסי חתמה על הארכת חוזה חסות ראשי (חסות חולצה) עם חברת תוספי המזון הרבלייף, אשר בסיסה בלוס אנגל'ס. ההסכם החדש הוא ל-10 שנים ושווה בסך הכל 44 מיליון דולר. מדובר על הסכם החסות הגדול ביותר ב-MLS, והוא ארוך פי שניים מכל הסכם חסות בליגה.

 

 

צופים במשחק הליגה באצטדיון האולימפי במונטריאול. נשבר שיא צופים במשחק הליגה באצטדיון האולימפי במונטריאול. נשבר שיא צילום: רויטרס

 

הרבלייף היא ספונסרית של הגאלקסי משנת 2005 ונותנת חסות חולצה לקבוצה מאז 2007. "מערכת היחסים שלנו גדולה הרבה יותר מסתם פרסומת על החולצה", אמר בראיין מקינלי, מנהל השיווק של הרבלייף. "מדובר על אינטגרציה בין המותג שלנו לקבוצה".

 

ההסכם כולל גם תרומה של 2.5 מיליון דולר לקרן הצדקה של הגאלקסי, שמטרתה לגייס סכומים לילדים מעוטי יכולות.

 

עדיין ב-MLS: מונטריאול אימפקט, הקבוצה הקנדית החדשה בליגה, אירחה בסוף השבוע את המשחק הראשון שלה באצטדיון האולימפי בעיר. הקבוצה שברה את שיא מספר הצופים במשחק בקנדה - 58.9 אלף. מחיר הכרטיס עמד על 20 דולר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x