$
ספורט ופוליטיקה

הנהלת ריאל מדריד למוריניו: "השתק את ציוצי הטוויטר של הדובר שלך"

"המיוחד" כמעט שלא מדבר עם התקשורת - אבל דוברו לא סוגר את פיו בחשבון הטוויטר שלו. להנהלת המועדון זה נמאס

רונן וודלינגר 20:1629.01.12

למי שלא הספיקה המתיחות הקיימת ממילא בין הנהלת ריאל מדריד לבין המאמן שלה, ז'וזה מוריניו, הגיע עכשיו דוברו של "המיוחד", ובאמצעות הציוצים שהוא משגר בעמוד הטוויטר שלו מעלה למנהלי הבלאנקוס את הסעיף.

  

הדובר, אלדיו פאראמס, התפרסם בשנה שעברה כשביקר את תפקודו
של חורחה ואלדנו בתור המנהל הספורטיבי של ריאל מדריד. ואלדנו, שהיה מסוכסך עם מוריניו, אכן מצא את עצמו מחוץ למועדון (והוחלף על ידי זינאדין זידאן), אבל מנהלי ריאל לא אהבו כבר אז את הציוצים האלה, שמבטאים לכאורה את עמדתו של המאמן עצמו. כעת, כך מדווח ה'אל קונפידנסיאל' הספרדי, הם דורשים ממוריניו שישים סוף להודעות שמעלה הדובר שלו.

  

פאראמס מציג את עצמו כמנהל התקשורת של מוריניו, אבל העובדה שהמאמן מחרים את התקשורת הספרדית ועונה לשאלות רק במסיבות עיתונאים אחרי משחקים (וגם זה בקושי), כנראה משאירה לדובר שלו הרבה זמן פנוי, שאותו הוא מנצל לכתיבת הגיגים פיוטיים בטוויטר.

 

מדגם מהשבועות האחרונים כולל ציוץ שכתב לפני הקלסיקו האחרון נגד בארסה: "אני רק מקווה של-11 (הכוונה לשחקני ריאל) יהיו ביצים בגודל של מלונים"; ועד עלבונות בכיוונו של מגן ברצלונה, דני אלבס, שעליו אמר: "הוא אולי חובש משקפיים של אינטלקטואל, אבל גם חמור עם משקפיים עדיין נשאר חמור".

 

כל ההערות האלה אולי מצחיקות את האוהדים, אבל את הנהלת ריאל, שמורכבת מאצולת הממון של מדריד ושמחשיבה את עצמה כמעט כשלוחה של בית המלוכה הספרדי, זה מצחיק הרבה פחות, וכאמור, עכשיו הם דורשים מהמאמן שירגיע את הפנינים של הדובר שלו באופן שיכבד את אופיו של המועדון. עם זאת, בדיקה פשוטה בעמוד הטוויטר של פאראמס, שנושאת תמונה של כלב פיטבול אימתני, מעלה כי גם אם הוא הוריד לאחרונה את הקצב, הוא עדיין מצייץ.

 

במקביל, נראה כי לא רק לריאל נמאס מהדובר של מוריניו, אלא למאמן עצמו כבר נמאס סופית מהמועדון. לאחר תקופה שבה צוטט מוריניו לא פעם לגבי כך שירצה להמשיך את הקריירה באנגליה ולאחר שזכה לפני שבוע לראשונה לשריקות בוז מהקהל בסנטיאגו ברנבאו, פורסם היום (א) כי הנתק הוא סופי ומוריניו יעזוב בסוף השנה את ריאל מדריד ויחזור לאמן בפרמייר ליג.  

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x