$
רכישות

רוברט פירס ירוויח 350 אלף ליש"ט בשמונה שבועות בהודו

כוכב ארסנל לשעבר, וכוכבי פרמיירליג בדימוס יתחרו במיני ליגה שאמורה להפוך לפרמיירליג ההודית

סוכנויות הידיעות 15:5416.01.12

רוברט פירס, לשעבר כוכב ארסנל, יתחרה יחד עם כוכבי פרמיירליג לשעבר אחרים, בטורניר כדורגל הודי ייחודי.

 

"בובי" פירס ביחד עם מאניש והרנן קרספו, שחקנים לשעבר בצ'לסי, ג'יי ג'יי אוקוצ'ה, לשעבר שחקן בבולטון, רובי פאולר, לשעבר שחקן ליברפול ופרננדו מוריינטס, מריאל מדריד,
ישחקו ביחד ב"פרמיירליג ההודית", ארגון ספורטיבי שמטרתו לקיים מיני ליגת כדורגל איכותית בהודו בין ה-25 בפברואר ל-8 באפריל.

 

פירס יהיה בין 30 שחקנים ושישה מאמנים מחוץ להודו שקבוצות יתחרו על שירותיהם במעין מכירה פומבית שתתקיים בקרוב. באווסר גוואסמי, מנכ"ל חברת Celebrity Management Group, שמנהלת את המיזם אמר ל"סאן": "חתמנו עם שבעה אייקונים וכל אחת מששת הקבוצות בתחרות יקבלו שחקן אחד שתקרת השכר בשבילו עומדת על 392,000 ליש"ט".

 

חברת CMG חתמה על הסכם לשלושים שנה עם התאחדות הכדורגל ההודית לפיו היא יכולה להוציא מכרז על הקמת קבוצות כדורגל הודיות. הליגה החדשה אמורה להחליף את ליגת הכדורגל הנוכחית של הודו, שלא מעוררת עניין.  

 

שש קבוצות יתחרו במיני ליגה, שכל משחקיה ישוחקו במדינת מערב בנגל – "מדינת הכדורגל של הודו", אליה נוהרים 100 אלף איש לצפות בדרבי המקומי. לכל קבוצה יהיו 1.6 מיליון ליש"ט כתקציב לשנה הראשונה ויהיו לה ארבעה זרים וחובה על כל אחת לשחק עם שישה שחקנים מתחת לגיל 21. "זה יהיה אדיר עבור השחקנים המקומיים לשחק עם שחקנים שהם העריצו", אמר גוואסמי.

 

פירס בן ה-38 אמר: "כיוון שלא היתה לי שום אופציה באירופה, רציתי לנסות את עצמי בהודו. משהו לחלוטין שאין לי מושג לגביו. אני גאה להיות הצרפתי הראשון שישחק בליגה הזאת". פירס יקבל כ-325 אלף ליש"ט עבור שמונה השבועות שלו בהודו. "זה יכול לצמוח ל-650 אלף ליש"ט אם הבעלים של הקבוצה אוהב אותי, אני לא יכול להתלונן על זה", אמר פירס.  

 

המטרה היא להתחרות במודל של פרמיירליג ההודית לקריקט IPL.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x