$
חסויות וזכויות שידור

הספונסרים נוטשים את ג'ון טרי

קפטן נבחרת אנגליה וצ'לסי מואשם כי כינה את אנטון פרדיננד, בלם QPR, בכינויים גזעניים ועשוי לאבד הכנסה של 6 מיליון ליש"ט

סוכנויות הידיעות 19:0722.12.11
ג'ון טרי, קפטן נבחרת אנגליה וצ'לסי מהפרמיירליג, מואשם בגזענות וצפוי לקבל עונש השעיה ארוך. טרי, על פי האשמות, כינה את אנטון פרדיננד, בלם QPR בכינויים גזעניים. זה קרה לפני כחודשיים אבל ב-24 השעות האחרונות החליטה התאחדות הכדורגל האנגלית להאשים אותו באופן רשמי. בנוסף, יש
גם איום ממשי לכך שהמשטרה תאשים אותו בפלילים והוא יעמוד בפני בית המשפט ב-1 בפברואר.

 

בינתיים הספונסרית הראשית של טרי, חברת הלבשת הספורט יומברו, החליטה להצניע את הקשר שלה עם השחקן. האתר של החברה, שבבעלות נייקי האמריקאית, הורידה כמעט את כל התמונות של טרי והחליטה להדגיש שחקנים אחרים מנבחרת אנגליה ביניהם ג'ו הארט, גארת' בארי ודארן בנט.

 

החוזה של טרי אמור להיגמר בתום העונה וספק גדול אם הצדדים יחדשו אותו ולא רק בגלל הפרשיה האחרונה. שמו של טרי השתרבב במספר פרשיות בזמן האחרון – בהן בגידה בחבריו לקבוצה ובעיות פליליות של אביו ואימו.

 

טרי, על פי הערכות, מקבל 1.5 מיליון ליש"ט בשנה מחסויות וחתום עם מספר חברות למספר שנים – מה שאמור לספק לו הכנסה של 6 מיליון ליש"ט לפחות. לפי נייג'ל קארי, מנהל חסויות בחברת השיווק Rapport, אמר: "הקפטן של אנגליה בכדורגל הוא אחד מהדמויות הכי חשופות באנגליה והוא צריך להיות מטרה לספונסרים. אבל בגלל הבעיות שלו מחוץ למגרש, חברות לא רוצות להתקרב אליו. טרי בעצם איבד הזדמנויות להיות מכניס כמו דיוויד בקהאם, גארי לינקר ואלן שירר".

 

טרי הרוויח כ-22 מיליון ליש"ט במהלך הקריירה שלו.

 

יש לציין, כי לואיס סוארס מליברפול הורחק לשמונה משחקים בעקבות הערות גזעניות.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x