$
ספורט עולמי

מנכ"ל מנצ'סטר סיטי נאלץ להתפטר בגלל הומור שחור

גארי קוק שלח מייל מלגלג על סרטן של אימו של אחד משחקני הקבוצה. המייל הגיע לאימו של השחקן וזה הוביל להתפטרותו

סוכנויות הידיעות 12:5410.09.11

גארי קוק, מנכ"ל מנצ'סטר סיטי, התפטר מתפקידו בעקבות אימייל ששלח ובו בדיחה שחורה על סרטן. קוק שלח מייל למנהל הכדורגל בריאן מארוורד שבו הוא לועג על הסרטן של ד"ר אנטוניה אונוואה, אמא של שחקן הקבוצה, נדום. המייל נשלח בטעות גם לאונוואה, שהתלוננה בפני המועדון על כך.

 

קוק,

תחילה, הכחיש זאת וטען כי האקר פרץ לו למחשב ועשה זאת. עם זאת, חקירה קצרה של המועדון גילתה כי "ישנו בסיס להאשמות של אונוואה". לאחר מכן אישר המועדון ש"קוק הודה בטעות" ו"שהמועדון קיבל את התפטרותו".

  

ד"ר אונוואה אמרה ל"סאן": "כשפתחתי את האימייל וראיתי את ההודעה של קוק זה היה היום הגרוע ביותר של חיים. גרוע יותר מהיום בו גילו אצלי סרטן. אני לא מבינה איך מישהו יכול להתנהג ככה. פשוט בכיתי ובכיתי במשך שעות. אני חולה ובנקודה הזאת עוברת טיפולי כימותרפיה. הייתי בשוק כשראיתי את המייל הזה ולא ידעתי איך להגיב".

  

חאלדון אל מובארק, יו"ר המועדון שבבעלות בית המלוכה של אבו דאבי, אמר: "גארי תרום רבות למנצ'סטר סיטי בשלוש השנים האחרונות. הטעות שלו לא אמורה לגרום לאנשים להתעלם מההישגים שלו".

  

קוק, לשעבר בכיר בנייקי, אמר: "אני מרגיש מבורך שהחזקתי בתפקיד הזה במנצ'סטר סיטי, אני מאמין שמטעם האינטרסים של המועדון הגיע זמני לעזוב". קוק היה אחראי לאסטרטגיה העסקית של מנצ'סטר סיטי ולגיוס חסויות והסכמי ספונסרשיפ בסכומי שיא עבור המועדון. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x