$
ספורט ישראלי

אוהדי הפועל פתח תקווה גייסו 1.5 מיליון שקל

האוהדים הצליחו לגייס כספים שישמשו להעמדת תקציב מינימום, במסגרת אירוע שנערך תחת הסלוגן "הפועל שלנו - בידיים שלנו"

כתב כלכליסט ו-ynet 14:2420.07.11

בצל פרשת "הכדור המרכזי", מינוי מפרק לקבוצה וחוסר הוודאות סביב המועדון, התכנסו אמש  300 אוהדי הפועל פתח תקווה בניסיון להציל את הקבוצה. הקהל של המלאבס, בסיוע של איש העסקים ציון דלל ערך ערב התרמה במטרה להשיג את תקציב מינימום לליגת העל.

 

הסלוגן שנבחר לאירוע

- "הפועל שלנו - בידיים שלנו" - הציג את מטרות העל של הקמפיין. על הפרק עמדו נושאים רבים, בינהם הצגת ועד המנהל הזמני, כיצד המועדון יתפקד העונה, היעדים, המטרות וכן נערך דיון פתוח עם האוהדים.

 

בין הנוכחים היה ניתן למצוא את יו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר, גברי לוי, הבעלים לשעבר, גל חצור, יוסי רוזנצוויג, שחקן העבר, בני קוזושווילי וכן נציגים של אירגוני האוהדים השונים. על פי האוהדים באירוע נתרמו 1.5 מיליון שקל, כאשר חצור תרם חצי מיליון שקל ודלל הוסיף את אותו הסכום. שאר הכסף נאסף מתרומות.

 

הוקמה קבוצת היגוי, שתאסוף את דמי החבר ותטפל ברכישת המינויים. לכל אוהד שירכוש מנוי תהיה זכות הצבעה. בסופו של יום המטרה היא להמשיך לקיים את המועדון שקם ב- 1936 ועדיין רוצה להמשיך ולהתקיים.

 

מחירי המנויים שנקבעו הם 400 שקל לילדים עד גיל 18, לנשים ולנכים, 800 שקל למבוגר, 1,000 שקל להורה וילד ו-1,926 עבור הזכות להיות חבר ומייצג של העמותה החדשה. מנוי זהב יעלה 10,000 שקל.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x