$
ספורט ישראלי

במ.ס אשדוד עדיין לא מתרגשים ממעצר הבית של בן זקן

בהתאחדות לכדורגל מופתעים מהמעורבות של הבעלים של מ.ס אשדוד בפרשה אך רגועים בקשר לעתיד הקבוצה. בבקרה התקציבית עוקבים אחר ההתפתחויות וטוענים כי רוב הערבויות הועברו כבר על ידי בן זקן

אביתר לנג 14:3118.07.11

במ.ס אשדוד לא ממש מתרגשים מהמעצר של הבוס הגדול ג'קי בן-זקן. הטייקון, שמלווה את הקבוצה שנים ארוכות כספונסר, לא רשום כמנהל או בעלים של הקבוצה אבל בגלל הכספים שהשקיע הפך לאיש החשוב ביותר במועדון.

 

מבחינת אנשי המועדון הוא לא אשם עד שיוכח מעבר לכל ספק.

 

בן-זקן,

שממשיך גם העונה לקחת בנטל הפיננסי של מ.ס אשדוד  אמון על הפקדת הערבויות ברשות לבקרת תקציבים, שעוקבת מקרוב אחר מעצרו. "מוקדם עדיין להסיק מסקנות כל עוד לא הוגש כתב אישום", אמר בכיר בהתאחדות ל"כלכליסט" והוסיף, "בן-זקן, לפחות מנקודת מבט של ההתאחדות, נראה אדם עם אמות מידה וזה מפתיע לראות את שמו משורבב לפרשות כאלו".

 

בבקרת התקציבים בעצמם עוקבים אחר ההתפתחויות. בבקרה טוענים כי בן-זקן הגיש כבר חלק גדול מהערבויות שהיה צריך להגיש לקראת העונה הבאה. כעת מצפים שישלים את החלק השני - למרות הבעיות שלו.

 

מהבקרה התקציבית נמסר: "כל בעלי קבוצה שמפקיד בידי הבקרה בטוחה, אנו בודקים דרך הבנק של אותו אדם אם הבטוחה יכולה באמת לשמש כבטוחה ואין מגבלות או הגבלות על חשבון הבנק שניתן לנו. אם יש מגבלות, אנחנו לא מקבלים אותה, אך ספציפית במקרה הזה מוקדם מדי לקבוע".  

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x