$
עסקי ספורט

מינהלת ליגת העל בכדורסל: אם תפרוץ שביתה, הליגה תצא לפגרה

בהודעה שהוציאה מינהלת ליגת העל נאמר כי במידה שהשחקנים לא יופיעו למשחקים בעוד 48 שעות, ליגת לוטו תופסק ולא תחודש

כתב כלכליסט 18:2711.04.11

העימות בין איגוד השחקנים למינהלת ליגת העל הגיעה לנקודת האל חזור. כך לפחות זה נראה מדברי מינהלת ליגת העל היום (ב'). בהודעה שהוציאה מינהלת ליגת העל בכדורסל נאמר כי במידה שהשחקנים אכן לא יופיעו למשחקים בעוד 48 שעות, ליגת לוטו תופסק ולא תחודש.

 

בהודעה נכתב: "מבעוד
מועד נקבע יום ד' כמחזור משחקים מיוחד לכבוד חופשת חג הפסח אשר המשחקים בו הוקדמו לשעות אחר הצהריים כדי לאפשר חגיגה משפחתית. לאור הודעת השחקנים כי בדעתם להשבית חגיגה זו וזאת כאשר הינם נמצאים חתומים על הסכם עבודה מקוים במלואו מול בעלי הקבוצות ובעוד שבעונה זו מתקיים החוק הרוסי, מודיעה המינהלת כי במידה ותפרוץ השביתה במועד הנ"ל הרי שעונת המשחקים לשנת 2011-2010 תסתיים במועד זה לאלתר".

 

בנוסף, הודיעה המינהלת: "אנו מצרים ומתנצלים בפני אוהדי וחובבי הכדורסל במידה וניאלץ להודיע על סיום העונה כתוצאה משביתת השחקנים הלא אחראית, המתקיימת ללא כל הצדקה ציבורית ומוסרית ואשר עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לליגת לוטו, לענף הכדורסל וכמובן בסופו של יום לשחקנים עצמם".

 

כמו כן, הודיעה המינהלת כי "ערב הגאלה המתוכנן ייערך במועדו, 19 במאי 2011 ובו יוכרז סיום העונה באופן רשמי. המנהלת תבדוק את הנזקים העתידיים הכלכליים אשר ייגרמו לבעלי הקבוצות ותפעל בתיאום עימם בהתאם למסקנות הבדיקה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x