$
עסקי ספורט

ההכנסה הצפויה לאילת מתחרות ישראמן: מיליון שקל

תקציב תחרות הישראמן גדל ב-50% מהשנה שעברה. לפי הערכות יותר מ-1,000 מבקרים יגיעו לאילת לתחרות שתיערך בסוף השבוע הקרוב

כתב כלכליסט 15:0818.01.11

תקציב ישראמן השנה גדול ב-50% מהתקציב של שנה שעברה ועומד על מיליון שקל. את רוב התקציב יכסו מעניקות החסות לאירוע. ישנה גם צמיחה במספר המשתתפים. שנה שעברה השתתפו כ-400 משתתפים והשנה הנתון עומד על כמעט 500 משתתפים נשים וגברים. השנה גם נשבר שיא הנשים כ-80 משתתפות 20% מסך המשתתפים.

  

מלבד
500 המשתתפים יגיעו לאילת עוד 500 מלווים, שילונו בעיר, ישכרו כלי רכב, שירותים ועוד. ההכנסה הצפויה לעיר היא בין 750 אלף למיליון שקל בסוף השבוע. בנוסף, תתקיים לראשונה תחרות "ישראקידס", "ילדי הברזל" כמקובל בתחרויות איירונמן גדולות בעולם. התחרות כוללת מרחקים קצרים מותאמים לגילאים צעירים.

  

עם נותני החסויות של ישראמן נגב נמנות החברות הבאות: נגב, אקסלנס-נשואה, אדידס, כלל פיננסים, אל על, עיריית אילת, משרד התיירות, הראל ביטוח ופיננסים, ספא, צ'לנג משקאות וחטיפי אנרגיה, החברה לישראל, נתנאל גרופ, אורשייד,יונדאי, בזק, שלמור-אבנון-עמיחי, צוחובוי, מי עין גדי, מירס, שוונג, מתן הדרך שלך לתת.

  

"יותר ויותר חברות מסחריות מגלות עניין בעולמות הספורט ורוצות להתחבר לערכי הספורט וההישגיות", אומר ניר ברק, מנכ"ל ובעלים של חברת שוונג אירועי ספורט. "תחרות ישראמן – איש הברזל הישראלי – היא התחרות הקשה בעולם וככזאת נמצאת במעלה הפרמידה של אירועי הספורט . אנו רואים את הגידול בחסויות כהוכחת לאיתנותה של תחרות ישראמן נגב ובטוחים כי בעתיד נזכה לראות חברות נוספות מצטרפות לעולם הספורט הישראלי ולישראמן נגב בפרט"

  

אירועי אופניים

 

בחדשות קשורות: "קבוצת בן דרור" חתמה היום על הסכם שיתוף פעולה עם חברת ההפקות "צימוק" בראשותו של דן בזנר, להפקת אירועי האופניים המובילים בשנת 2011 ובהם התחרויות הבינלאומיות "טור דה ישראל- כביש" ו"טור דה ישראל שטח", שיתקיימו במרץ הקרוב.

  

קבוצת בן דרור עוסקת בייבוא ושיווק בישראל של המותגים המובילים בעולם ההלבשה וההנעלה, ספידו ולקוסט. החברה מנהלת גם רשת של חנויות ובתי קפה ובעשר השנים האחרונות היא גם פועלת בתחום הפקת אירועי ספורט גדולים.

  

בין אירועי הספורט המובילים שקבוצת בן דרור מפיקה ניתן לציין את צליחת הכינרת בשחייה שבה לקחו חלק יותר מ-7,000 שחיינים, סובב כינרת על אופניים עם למעלה מעשרת אלפים רוכבים, אילת על גלגלים, סובב כיכר המדינה בתל אביב ועוד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x