עסקי ספורט

הכדורגלן ששונא כדורגלנים

קרלוס טבס, הארגנטיני של מנצ'סטר סיטי, מעוניין לפרוש מהכדורגל בעוד מספר שנים בגלל "הרוע" ו"חוסר החינוך" של חלק מהאנשים בענף

סוכנויות הידיעות 17:3228.11.10
קרלוס טבס תקף את החמדנות של השחקנים הצעירים בפרמיירליג. הארגנטיני טוען כי יפרוש עוד שלוש או ארבע שנים ושהוא יעדיף להכות חלק מעמיתיו למקצוע ולא להקשיב לעצתם.

 

"אני לא רוצה לשחק יותר", אמר טבס. "אני עייף מכדורגל אבל גם מהאנשים שעובדים בכדורגל. אני מדבר ברצינות.

כדורגל הפך לעניין של כסף בלבד ואני לא אוהב את זה יותר".

 

טבס, שמרוויח כ-145 אלף ליש"ט בשבוע (בין המשכורות הגבוהות בפרמיירליג): הוסיף: "ישנם כל כך הרבה סוכנים שעובדים עם כדורגלנים ממש צעירים. זה נורא, כי אז השחקנים הצעירים האלה כבר לא מתעניינים בזכייה בתארים. הם רק רוצים כסף. הם מרגישים שהם זכו במשהו בגלל שיש להם שני טלפונים סלולריים ובית.

 

טבס בן ה-26 אמר גם ש"כדורגל מלא באנשים "רעים" "ללא חינוך". "עסקי הכדורגל מלאים באנשים רעים וצריך לריב איתם כל הזמן. לשחקנים הצעירים אין חינוך ואני לא רוצה להקשיב להם. כששיחקתי עם חואן רומן ריקלמה ומרטין פאלרמו בבוקה הקשבתי להם. אז אני לא רוצה ששחקן צעיר יגיד לי 'למה עשית את זה בחדר ההלבשה. אני ארביץ להם. זכיתי ב-13 תארים בקריירה שלי. אני עייף מזה. אני הולך לשחק עוד שלוש או ארבע שנים באירופה ואז אפרוש".

 

בינתיים בלונדון, התפתחויות בצ'לסי. פרנק אראנסן, האחראי על גיוס שחקנים בצ'לסי, יעזוב את הקבוצה בתום העונה. לפי ההערכות רומן אברמוביץ', הבעלים של צ'לסי, ינסה גם להביא את פפ גווארדיולה כמחליפו של קרלו אנצ'לוטי, בתום העונה. גם צ'יקי בגיריסטיין, לשעבר המנהל הספורטיבי של בארסה, מועמד לצ'לסי כמנהל מדיניות הרכש.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x