$
עסקי ספורט

דרק ג'טר עדיין יקר מאוד ליאנקיז

גם בגיל 36, השורטסטופ של קבוצת הבייסבול מניו יורק צפוי להרוויח לפי החוזה החדש כ-19 מיליון דולר לשנה ולא בגלל הביצועים במגרש

סוכנויות הידיעות 18:3715.10.10

דרק ג'טר כל כך יקר עבור הניו יורק יאנקיז, כך שיוכל לדרוש חוזה של 19 מיליון דולר לשנה, לפי הערכות שפורסמו בבלומברג.

 

"דרק ג'טר הוא פרנק סינטרה", אמר אלן ג'ונסון, מייסד ג'ונסון אסוסייטס מניו יורק. "הוא מדונה. משלמים לו כמו לשחקן בידור יותר מאשר כספורטאי".

 

הקפטן

בן ה-36 והפנים של מותג הספורט המצליח ביותר בצפון אמריקה ינהל את המגעים עם ההנהלה על בסיס האהדה אליו יותר מאשר ההישגים במגרש כשורטסטופ.

 

היאנקיז מתחילים היום את סדרת הגמר של האמריקן ליג בטקסס וג'טר מסיים חוזה של 10 שנים בהיקף של 189 מיליון דולר. הביצועים שלו לא אמורים להיות יותר מהערת שוליים במהלך הדיון על החוזה, העריך ג'ונסון.

 

סינטרה, הזמר המצליח שמת ב-1998 בגיל 82 וששירו "ניו יורק ניו יורק" מנוגן לאחר כל נצחון בית של היאנקיז, נהנה מהכנסה שנתית של 12 מיליון דולר, להערכת פורבס. סיבוב ההופעות של מדונה ב-2008 - 2009 גרף הכנסות של 222 מיליון דולר לפי מגזין בילבורד.

 

סוכני ההימורים בלאס ווגאס מדרגים את ניו יורק במקום השני מבחינת הסיכוי לזכות בסדרת הגמר אחרי הפילדלפיה פיליז המתמודדת עם הסן פרנסיסקו ג'ייאנטס בגמר הנשיונל ליג שנפתח מחר. אם היאנקיז יזכו, ג'טר יוסיף לעצמו טבעת אליפות שישית והקבוצה תרשום שיא של 28 אליפויות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x