$
עסקי ספורט

אוהדי ארסנל: נגד בעלים יחיד ומפקפקים בארסן ונגר

רוב גדול מאוהדי ארסנל נגד מכירת הקבוצה לסטן קרונקי או אלישר אוסמאנוב. יותר מ-50% מהאוהדים חושבים שפילוסופיית הכדורגל של ארסן ונגר עלתה למועדון בתארים

סוכנויות הידיעות 17:4811.08.10

עמותת האוהדים של ארסנל, לה מניות בקבוצה, הדגישה את התנגדות האוהדים נגד השתלטות של בעלים יחיד על המועדון הלונדוני. סטן קרונקי, בעלים של 29.9% מארסנל ואלישר אוסמאנוב, בעלים של יותר מ-26% מקבוצה - עשו קולות מוקדם יותר השנה של השתלטות על שאר המניות. במיוחד לאחר שליידי

נינה ברייסוול סמית' הוציאה את ה-15.9% שלה למכירה.

 

עם זאת, לפי סקר של עמותת אוהדי ארסנל, רק 13% מהאוהדים רוצים שקרונקי יגיש הצעה על המועדון. רק 4% מעוניינים באוסמאנוב כבעלים.

 

האוהדים דורשים שהמועדון ימשיך להסתמך על ההכנסות שלו ושהבעלות תישאר מפוצלת בין מספר גורמים. זאת למרות שקשה למועדון להתמודד עם צ'לסי ומנצ'סטר סיטי בכל הקשור לתקציבי משכורות ורכש.

 

93% מהאוהדים דורשים גם מבעלי המניות לחשוף יותר אינפורמציה לגבי המטרות שלהם בבעלות של ארסנל.

 

עוד עולה מהסקר, כי 60% מרוצים מתוצאות הקבוצה, זאת למרות שלא זכתה בתואר מאז 2005. 75% אופטמיים לגבי עתיד הקבוצה. עם זאת, ואלו חדשות רעות עבור ארסן ונגר, 53% מאמינים שהפילוסופיה שלו - אי השקעה בשחקני רכש, גידול צעירים ומשחק התקפי - היתה נוקשה מדי ומנעה מהקבוצה לזכות בתארים. האוהדים הביעו מחאתם על כך שהעלה שחקנים חלשים במשחקי הגביע - רק 3% מאמינים שצריך לאמץ את זה כמדיניות.

 

ארסן ונגר הודה לאחרונה שזו עשויה להיות העונה האחרונה שלו במועדון.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x