$
עסקי ספורט

ישראלים בתנועה: בניון וגרנט בדרך ללונדון

ליברפול תציע את קפטן נבחרת ישראל פלוס שני מיליון ליש"ט נוספים עבור חלוץ טוטנהאם רומן פאבליצ'נקו. פורטסמות' תנסה להשיג פיצויים על מעברו של גרנט לווסטהאם

סוכנויות הידיעות 16:1913.05.10

יוסי בניון, כוכב ליברפול וקפטן נבחרת ישראל, בדרך לטוטנהאם. כך לפי דיווחים באנגליה. אברם גרנט, מנג'ר פורטסמות', בדרך לווסטהאם. אתרי אוהדים של הקבוצה הלונדונית כבר דיווחו כי גרנט חתם בקבוצה ויתחיל לעבוד לאחר גמר הגביע האנגלי ביום שבת.

 

ליברפול, שמעוניינת

ברומן פאבליצ'נקו, תציע את יוסי בניון ועוד סכום עבור החלוץ הרוסי. טוטנהאם, שמצדה מעוניינת בקשר הישראלי תנסה לדחוף להסכם. בליברפול מודעים לכך שבניון מעורר את עניין רומא האיטלקית, סביליה הספרדית ודינמו מוסקבה גם. קבוצות אלו מוכנות לשלם עד 10 מיליון ליש"ט עבור בניון. ליברפול כבר מבררת לגבי מחירו של אבר באנגה, קשר ולנסיה, שיעלה לפחות 8.5 מיליון ליש"ט.

 

עם זאת, לפי הערכות, בניון מעוניין להישאר בפרמיירליג והעובדה שטוטנהאם תשחק העונה בליגת האלופות תכריע לטובת הקבוצה מהבירה האנגלית.

 

בינתיים בפורטסמות', אנדרו אנדרוניקו, כונס הנכסים של המועדון בחובות, הודיע שיציע לאברם גרנט חוזה משופר בתקווה להשאיר אותו בקבוצה גם לאחר ירידתה לליגת המשנה. גרנט צפוי לסרב להצעתו של אנדרוניקו ולחתום בווסטהאם.

 

אנדרוניקו הודיע שינסה להשיג פיצוי מווסטהאם על החתמתו של גרנט, שמרוויח כ-450 אלף ליש"ט בשנה וצפוי להרוויח סכום דומה בווסטהאם.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x