$
עסקי ספורט

כמה יעלה לארסנל להשאיר את ססק?

הנהלת ארסנל נואשת להשאיר את הכוכב הספרדי במועדון ומוכנה להגיש לו הצעה בשווי 110 אלף ליש"ט בשבוע בתוספת תשלום חד פעמי של 3 מיליון ליש"ט, כפיצויי על הסכום הנמוך שהרוויח עד כה במועדון

סוכנויות הידיעות 15:4026.04.10

ארסנל הגישה לקפטן הקבוצה, ססק פאברגאס, חוזה חסר תקדים מבחינת הקבוצה כדי למנוע ממנו לעבור לברצלונה.

 

בין השאר ארסנל מציעה לו תשלום חד פעמי בשווי 3 מיליון ליש"ט ולהעלות את שכרו בכ-50% ל-110 אלף ליש"ט בשבוע. כך לפי הדיווחים באנגליה.

 

החוזה הענק אמור
להיחתם בקיץ ולהפוך את הקשר בן ה-22 לשחקן בעל המשכורת הגבוהה ביותר בהיסטוריה של ארסנל.

 

פאברגאס חתם ב-2006 על חוזה לשמונה שנים בשווי 60 אלף ליש"ט בשבוע. בשנתיים האחרונות הוא מרוויח  80 אלף ליש"ט בשבוע.

 

סוכנו של פאברגאס, דארן דין, החל במשא ומתן על חידוש התנאים בחוזה שלו כבר ב-2008 במטרה לאפשר לו להרוויח סכום הראוי לאחד מהכוכבים הצעירים הגדולים ביותר.

 

לפי אתר Goal.com ההנהלה של ארסנל חוששת מהאפשרות שפאברגאס יעזוב ולכן החליטה להגיש לו הצעה בשווי של 110 אלף ליש"ט בתוספת סכום נכבד כפיצויי על כך שהרוויח מתחת לשווי השוק שלו ביחס לשחקני הפרמיירליג האחרים.

 

כתוצאה הוחלט לשלם לססק סכום חתימה על חוזה בשווי 3 מיליון ליש"ט – 1.5 ליש"ט (או 30 אלף ליש"ט לשבוע) כפיצויי על השנתיים שהרוויח מעט יחסית.

 

"יש לו סטטוס הדומה לזה של תיירי הנרי", אמר מקור בהנהלה. "ארסנל נואשת ורוצה לשמור אותו אצלה. הוא הפך לדמות הראשית במועדון".

 

בנושא קשור, ארסן ונגר אמר כי בניית האצטדיון החדש ב-400 מיליון ליש"ט מנעה ממנו לרכוש שחקנים במחירים גבוהים אבל כעת המועדון במצב טוב יותר ועשוי להוציא סכומים גבוהים בקיץ על שחקנים חדשים.

 

"בגלל עלות הבנייה של אצטדיון האמירייטס לא יכולנו להוציא הרבה כסף על שחקנים", אמר ונגר. "המצב הפיננסי שלנו השתפר רבות ועכשיו אנחנו יכולים לקנות את השחקנים שאנחנו צריכים". 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x