$
עסקי ספורט

ארסנל תוכל להשקיע 45 מיליון ליש"ט בשחקנים חדשים

כך לפי מחקר עצמאי שבדק את הדו"חות הכספיים של ארסנל. פרויקט הנדל"ן שנבנה על הריסות האצטדיון הישן צפוי להניב רווחים משמעותיים

אוריאל דסקל 16:1914.04.10

ארסן ונגר, מנג'ר ארסנל, יקבל 45 מיליון ליש"ט לטובת השקעה בחיזוק קבוצתו. כך לפי מחקר עצמאי שבדק את הדו"חות הכספיים של ארסנל עבור עמותת אוהדי ארסנל - Arsenal Supporters’ Trust.

 

המועדון, שנמצא בדרך להכנסות שיא בתום העונה הנוכחית, צפוי להרוויח בין 30 ל-40

מיליון ליש"ט ממכירת הדירות ב"הייבורי סקוור", פרויקט הנדל"ן שנבנה על הריסות האצטדיון הישן של המועדון.

 

בזכות ההכנסות של הנכס הנדל"ני ונגר יוכל להשקיע הקיץ סכומים גדולים מבעבר.

 

"התחזיות מושתתות על הרווחים של החצי הראשון של השנה, שמראים כי הנכסים הנדל"נים ועסקי הכדורגל של ארסנל מאוד בריאים", אמר מקור בארסנל לאתר Goal.com UK.

 

המקור הוסיף: "המצב הכלכלי איתן. בשנה שעברה המצב של מכירות הדירות היה לא טוב, אסון, אבל זה לא המצב כרגע. ההערכה השמרנית היא שלוונגר יהיה רק 30 מיליון ליש"ט, אבל זה עשוי להיות סכום גבוה יותר מ-45 מיליון ליש"ט".

 

ונגר חידש ושדרג 17 חוזים העונה ותקציב השכר עלה מ-104 ל-115 מיליון ליש"ט. זה לא יפריע לו להשקיע גם ברכש שחקנים.

 

ארסנל, לפי כל הערכות, כבר הבטיחה את בואו של החלוץ המרוקני מרוואן צ'אמח מבורדו. הקבוצה מקושרת למספר בלמים וכמו כן גם מריו באלוטלי מאינטר ופילפה מלו מועמדים.

 

ארסנל, ככל הנראה, יכולה גם לבנות בעונה הבאה על הישארותו של ססק פאברגאס, הקפטן. זאת לאחר שפיטר היל ווד סיפר ל-ESPN כי קיבלו הבטחה מפורשת מברצלונה שלא תוגש הצעה עבור הקטלאני בן ה-22.

 

"היתה שיחה פרטית בחדרי ההנהלה וקיבלנו הבטחה מהאנשים ברמות הגבוהות ביותר שלא תוגש הצעה על ססק פאברגאס", אמר היל ווד. "ארסנל מצפה שיעמדו בהבטחה".

 

עם זאת, בברצלונה יתקיימו בחירות בקיץ והמשטר עשוי להשתנות לחלוטין.

 

"פאברגאס הוא שחקן ארסנל" הוסיף היל ווד. "אנחנו רוצים שהוא יישאר בארסנל. אנחנו מקווים שהוא יישאר איתנו כמה שיותר זמן".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x