$
עסקי ספורט

גופיית ה-NBA של קובי בראייינט - הנמכרת ביותר באירופה

כוכב הלוס אנג'לס לייקרס מוכר יותר חולצות מכל שחקן אחר באירופה. 8 מ-15 מוכרי החולצות המצטיינים של ה-NBA ביבשת הישנה, אירופאים

סוכנויות הידיעות 12:2905.10.09

גופיית ה-NBA של כוכב לוס אנג'לס לייקרס, קובי בראיינט, היא הנמכרת ביותר באירופה. כך לפי נתונים של ליגת הכדורסל של צפון אמריקה.

 

זו השנה השנייה ברציפות שבראיינט, שזכה באליפות הרביעית שלו בעונה שעברה, הוא המוכר המצטיין של ה-NBA ביבשת. בראיינט גם המוכר המצטיין

עד אדמת ארצות הברית. 

 

במקום השני במכירת גופיות המשחק נמצא קווין גארנט, כוכב בוסטון סלטיקס.

 

במקום בשלישי חברו של בראיינט ללוס אנג'לס וכוכב נבחרת ספרד, פאו גאסול. גאסול הוא האירופאי היחיד בחמשת הראשונים ברשימה. במקום הרביעי - לברון ג'יימס מקליבנלד קבאלירס ואת החמישייה הראשונה סוגר דוויין וויד ממיאמי היט.

 

בעשיריה שסוגרת את הרשימה ישנם הרבה יותר אירופאים. טוני פארקר הצרפתי של סאן אנטוניו במקום השישי, דווייט הווארד מאורלנדו מג'יק במקום השביעי, אנדראה בארגנאני האיטלקי של טורונטו רפטורס במקום השמיני ומיד אחריו הספרדי חוסה קלדרון, שגם כן מטורונטו. את העשירייה הראשונה סוגר פול פירס מבוסטון סלטיקס.

 

8 מרשימת ה-15 מוכרי החולצות המצטיינים של ה-NBA באירופה הם אירופאים. כ-20% משחקני ה-NBA אירופאים.

 

כ-30% מסך מכירות המרצ'נדייס של ה-NBA מחוץ לגבולות ארה"ב.

 

השאר ברשימת ה-15 מוכרי החולצות המצטיינים של ה-NBA באירופה: דירק נוביצקי (גרמניה, דאלאס מאבריקס); רודי פרננדס (ספרד, פורטולנד טריילבלייזרס); מרקו בלינלי (איטליה, גולדן סטייט ווריירס); יואכים נואה (צרפת, שיקגו בולס); גילברט ארינס (ארה"ב, וושינגטון וויזרדס).

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x