$
עסקי ספורט

בעקבות חשיפת המשקיע, מתיחות במכבי ת"א

במועדון זועמים על הוצאת שמו של מיטשל גולדהאר לתקשורת וחוששים כי הדבר עשוי להביאו לסגת מהעסקה. בהנהלה חושדים שאחד מהבכירים חשף את השם. הערב: הצהובים פותחים באימונים לקראת העונה הבאה

לי בוץ, ynet 15:1101.07.09

אמש נחשף שמו של איש העסקים שמנהל משא ומתן חשאי מול הבעלים של מכבי ת"א אלכס שניידר והיו"ר אביב בושינסקי כבר תקופה ארוכה - המיליארדר מיטשל (מיץ') גולדהאר. כידוע, גולדהאר הגיש הצעה לרכוש משניידר את כל אחוזיו במכבי ת"א – 80 במספר. הבעלים הנוכחי טרם השיב על ההצעה.

 

בינתיים,

במכבי חוששים כי חשיפת שמו של גולדהאר בתקשורת הישראלית עשויה להביא לביטול העסקה, שכן הקנדי ביקש במפורש ששמו לא ייחשף ושמר בקנאיות על פרטיות וחשאיות בכל הנוגע לעניין הרכישה. כפי שפורסם כבר אתמול ב-ynet, במועדון חוששים כי מי שהוציא את השם לכלי התקשורת הוא אחד האנשים הבכירים בקבוצה, מה שיצר מתיחות גדולה במועדון החל מאתמול בלילה.

 

גולדהאר בן ה-47 הוא איש נדל"ן מטורונטו העומד בראש תאגיד 'סמארט-סנטרס' וחברת 'קאלוויי' הקנדיות. הונו נאמד בכ-1.06 מיליארד דולר, והוא מדורג במקום ה-50 ברשימת עשירי קנדה. שניידר דרך אגב, מדורג שישי ברשימה עם הון כולל של 4.25 מיליארד דולר.

 

 

 

גולדהאר הכחיש אמש כל קשר לעסקת הרכישה של מכבי ת"א, כמו גם בושינסקי עצמו שהוציא הודעה דרך דוברו בה נאמר: "כרגע אין שום שיחות בין איש העסקים מיץ' גולדהאר לבין הקבוצה, או כל גורם אחר הקשור למועדון, לרבות הבעלים אלכס שניידר".

 

בצל הבלאגן ששורר בהנהלת המועדון, תפתח היום (ד') הקבוצה באופן רשמי את אימוניה לקראת העונה הקרובה. הסגל של הצהובים דולל הקיץ בצורה משמעותית לאחר עזיבתם של לא פחות משמונה שחקנים – דרגוסלב יבריץ', סקוט סילי, רודי חדד, דולי ג'ונסון, חיים מגרלשווילי, אבי יחיאל, דן רומן ומושיקו מישאלוב.

 

 לצד עזיבתם של השמונה, שוחרר מהקבוצה גם הקשר ג'ונתן אסוס, שטרם מצא לעצמו קבוצה שתקלוט אותו ובינתיים עתיד להתאמן בקרית שלום על אף שהוא אינו בתכניות של המנג'ר אבי נמני לעונה הבאה.  

 

למרות שחרור השחקנים המאסיבי, שהוביל לחסכון של כעשרה מיליון שקלים בתקציב הקבוצה, הצהובים טרם החתימו שחקני רכש, וזאת למרות שקיים סיכום רשמי מול רוני גפני, יובל אבידור ולירן שטראובר. השלושה, שצפויים לחזק את המועדון בעונה החולפת, טרם חתמו באופן רשמי על חוזיהם לאור העובדה ששניידר עדיין לא קבע מה יהיה גובה התקציב, מה שלא מאפשר יותר מסיכום בעל פה מול שחקנים.  

 

כפי שפורסם לראשונה ב-ynet, על הכוונת של מכבי ת"א נמצא אריק בנאדו, שמנהל מגעים מתקדמים על הצטרפותו לקרית שלום. בנאדו סרב לאחרונה לקצץ 50 אחוזים משכרו בבית"ר ירושלים, מה שמקרב אותו לתל אביב. עוד ברשימה של נמני נמצאים דוד רביבו וגיא צרפתי.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x