$
עסקי ספורט

אוסמאנוב מוכן להשקיע בארסנל

המיליארדר האוזבקי, המחזיק ב-25% מארסנל, אמר כי הקבוצה לא חזקה מספיק, וכי הוא מוכן להשקיע בה כסף רב בקיץ

סוכנויות הידיעות 11:3310.05.09

אלישר אוסמאנוב, המיליארדר האוזבקי המחזיק ב-25% מארסנל, אמר כי הקבוצה לא חזקה מספיק כדי להתחרות במנצ'סטר יונייטד, וכי הוא מעוניין להשקיע כספים רבים כדי לחזקה בקיץ.

 

אוסמאנוב, שנכח בהפסד 3-1 למנצ'סטר יונייטד בחצי גמר ליגת האלופות, אמר מיד אחרי המשחק: "כדי

להיות ראשונים באירופה, בעולם, צריך ספסל הרבה יותר חזק. היום ראינו את מנצ'סטר יונייטד עם שחקנים על הספסל בשווי 100 מיליון ליש"ט". פרהד מושירי, שותפו של אוסמאנוב, שגם כן צפה במשחק, הוסיף: "זה היה ילדים נגד גברים".

 

אוסמאנוב, שאינו מרוצה מהדרך שבה הדירקטורים במועדון מתנהגים כלפיו מאז רכש מניות בארסנל ב-2007, מבקש לחקור את רכישת המניות על ידי המיליארדר האמריקאי סטן קרונקי, שלו 28.3% מהמועדון.

 

מושירי אמר כי "אינו מבין מה קרונקי רוצה מארסנל", וכי החברה שלו מוכנה להשקיע הון גדול כדי לחזק את הקבוצה: "החלטנו להשקיע בארסנל בגלל היכולת של המנג'ר, ארסן ונגר, להביא את המועדון לרמה הגבוהה ביותר. אם ונגר וההנהלה ידרשו כסף, אנו מוכנים להשקיע ולתמוך בהם".

 

ונגר אמר אמנם כי "קסם הכסף" לא יפתור את הבעיות של ארסנל, אבל לפי ההערכות הוא מוכן להשקיע כסף רב בהבאת כמה שחקנים מנוסים לקבוצה.

 

השבועון הבריטי "טלגראף און סאנדיי" חושף היום שהמיליארדר הבריטי סטיבן פרי מעוניין לרכוש מניות של המועדון, ככל הנראה מאוסמאנוב, כדי למנוע השתלטות של מיליארדר זר עליו.

 

בתוך כך, מנצ'סטר יונייטד חתמה על הסכם חסות עם חברת התקשורת ההודית Airtel. החסות המשנית תכניס ליונייטד כ-2.2 מיליון יורו בשנה למשך חמש שנים. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x