$
עסקי ספורט

חצי הכוס המלאה: מחיר הבירה בסיטי פילד של המטס יירד ב-20%

אם הניו יורק מטס יתמוטטו שוב בסיום העונה, האוהדים שלהם לפחות לא יצטרכו להוציא הון כדי להטביע את יגונם באלכוהול

ראיין סאטון, בלומברג 13:1501.04.09

אם הניו יורק מטס יתמוטטו שוב בסיום העונה, האוהדים שלהם לפחות לא יצטרכו להוציא הון כדי להטביע את יגונם באלכוהול.

 

האצטדיון החדש של הקבוצה, 'הסיטי פילד', שהוקם בעלות של 600 מיליון דולר בפלאשינג מדאו שבקווינס, יארח את המשחק הראשון של המטס העונה ב-13 באפריל.

 

במהלך המשחק יוכל הקהל לרכוש פחיות של בירה באדוויזר בנפח שליש ליטר ב-6 דולר בלבד - 20% פחות מ-7.5 הדולרים שנגבו עבור אותה פחית בירה באצטדיון הישן של קבוצת הבייסבול.

 

הניו יורק יאנקיז, שיעברו לאצטדיון חדש החודש, ימכרו גם כן בירה ב-6 דולר, וישמרו על "התעריפים המסורתיים באצטדיון" ברמת המחירים של 2008.

 

הורדת המחירים היא חלק ממאמץ גדול יותר להגדיל את המכירות, בתקופה שבה הצרכנים האמריקאים מצמצמים הוצאות בגלל המיתון. המטס מקווים לפתות את האוהדים לא רק על ידי הורדת המחירים, אלא גם על ידי קיצור זמני ההמתנה והצעת מזון איכותי במחיר מעט גבוה יותר.

 

"אנחנו שמים לב היכן אנחנו עומדים ביחס למשבר הכלכלי ואנחנו מנסים להיות הוגנים כשאנחנו קובעים את המחירים,, אמר דיוויד הווארד, סגן נשיא המטס לפעילות עסקית. כך למשל, מנה של גלילי לובסטר תעלה באצטדיון 17 דולר – לעומת 20 או 30 דולר שגובות מסעדות בעיר עבור מנה דומה.

 

שלא יהיה תור חלילה

 

דרו נייפורנט, הבעלים של נובו ונשיא קבוצת המסעדות מיריאד, ייעץ למסעדת אזלה קלאב שתמוקם בשדה השמאלי של האצטדיון. הוא אמר שבכוונתו לגבות 48 דולר עבור ארוחה עסקית, פחות מ-50 הדולרים שישלם הסועד בטריבקה גריל, המסעדה האמריקאית המהווה את המודל של אזלה.

 

אצטדיון סיטי פילד מבפנים. הכל בזול יחסית אצטדיון סיטי פילד מבפנים. הכל בזול יחסית צילום: בלומברג

 

נייפורנט, שבמסיבת עיתונאים הגדיר את עצמו כאוהד שרוף של המטס, אמר שהמטרה שלו היא שלא יהיה תור באזלה קלאב, שיכולה להכיל 350 סועדים.

 

המבורגרים בסניף של שייק שאק באצטדיון הסיטי יעלו 5.75 דולר, רק דולר יותר מאשר בסניף של 'שייק שאק' במנהטן, ו-21% פחות מהמחיר שנגבה באצטדיון הישן – 7.25 דולר להמבורגר.

 

בגלל שמשמעות המחירים המוזלים היא עוד לקוחות, גם בשייק שאק נסו להילחם בתורים. בסניף של החברה במדיסון סקוור פארק זמן ההמתנה הממוצע הוא שעה.

 

"אסור להקשות על אנשים להוציא כסף"

 

"אסור לנו להקשות על אנשים להוציא כסף" אמר הווארד, והסביר כי זמני המתנה ארוכים פגעו במכירות באצטדיון הקודם של המטס – השי סטדיום.

 

הוא הוסיף שזמני ההמתנה יפחתו בזכות המטבח המודרני ויחס גבוה של נקודות מכירה – מונח של תעשיית המסעדנות המתייחס למספר המקומות בהם יכולים הלקוחות להזמין מזון. היחס עומד על 1 ל-150 אנשים – עלייה של 41% לעומת השי סטדיום, לפי אתר האינטרנט של המטס.

 

"אנחנו מלאי ביטחון שהשירות ישתפר ושאנשים לא יעמדו הרבה זמן בתור", אמר הווארד. "פשוט לא נוכל לקבל שאנשים ימתינו בתור לאוכל במשך אינינג שלם".

 

מוצרים אחרים שמחירם יוזל באצטדיון הסיטי הם פופקורן, שהוזל ב-15% לעומת המחיר של העונה הקודמת למחיר של 4.25 דולר, קניש (הוזלה של 29% ל-3.75 דולר), מים מינרלים (הוזלה של 50 סנט ל-3.75 דולר) ופפסי (הוזלה של 25 סנט ל-4.75 דולר).

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x