$
חסויות וזכויות שידור

אובמה קובע את סדר היום שלו לפי שידורי הספורט

עיתונאים המסקרים את הבית הלבן הבינו שהנשיא החדש אוהב לדבר עמם על ספורט, ואילו עובדי הבית הלבן התרגלו לשמוע מפיו את השאלה: "מה יש היום ב-ESPN?"

סוכנויות הידיעות 13:3211.03.09

 

עדיין לא ברור עד כמה יצליח נשיא ארה"ב ברק אובמה להתמודד עם המשבר הכלכלי, אבל עושה רושם שמדובר בחובב הספורט הרציני ביותר שכיהן אי פעם

בתפקיד.

 

עיתונאים המסקרים את הבית הלבן מספרים שאובמה נהנה לשוחח איתם על ענייני ספורט בפגישות ובמסיבות העיתונאים, וכי עובדי הבית הלבן כבר התרגלו לשמוע מהנשיא החדש את השאלה "מה יש היום ב-ESPN?"

 

אובמה אוהב בעיקר כדורסל ואוהד את הקבוצה של עירו, שיקגו בולס. אנשי הסגל במעון הנשיאותי מספרים כי כשיש משחק כדורסל שמעניין את הנשיא (בדרך כלל של הבולס או של כדורסל מכללות) הוא לא חוזר למשרדו בחדר הסגלגל בשעות הלילה, אלא נשאר במעונו וצופה ב-ESPN.

 

בכל מקרה, אובמה כמעט ולא מחמיץ את תוכנית הדגל של הערוץ האמריקאי – "ספורטסנטר", שמשודרת כל לילה בשעה 23:00 וסוגרת את סדר היום הנשיאותי, אחרי ארוחת הערב המשפחתית ואחרי שאובמה עוזר לבנותיו להכין שיעורים.

 

מקורבים לנשיא מספרים כי הוא ממתין בדריכות לפתיחת עונת הבייסבול באפריל, ומקווה ששתי הקבוצות של שיקגו, הקאבס והווייט סוקס, יצליחו העונה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x