שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
עסקי ספורט

נשיא לאציו הורשע בהטעיית הבורסה ואי חשיפת אחזקותיו במועדון

טייקון הבנייה, רוברטו מאצארומה, רכש 14.6% מלאציו ב-30 ביוני 2005 עבור הנשיא, קלאודיו לוטיטו. לפי האשמות לוטיטו, שעזר להציל את לאציו מפשיטת רגל כשרכש את המועדון הרומאי ב-2004, לא חשף שעמד מאחוריי רכישת המניות הנוספות כיוון שהדבר היה מחייב אותו להגיש הצעה עבור שאר המניות של המועדון

סוכנויות הידיעות 23:2903.03.09
בית המשפט האיטלקי קבע אתמול (ג') שקלאודיו לוטיטו, נשיא לאציו, ירצה עונש של שנתיים מאסר בגלל הטעיית הבורסה ואי חשיפת אחזקותיו במועדון.

 

תובעים ממילאנו טענו שטייקון הבנייה, רוברטו מאצארומה, רכש 14.6% מלאציו ב-30 ביוני 2005 עבור לוטיטו. הם טענו שלוטיטו, שעזר להציל
את לאציו מפשיטת רגל כשרכש את המועדון הרומאי ב-2004, לא חשף שהוא היה מאחוריי רכישת המניות הנוספות כיוון שהדבר היה מחייב אותו להגיש הצעה עבור שאר המניות של המועדון.

 

על מצארומה נגזרו 20 חודש בכלא ונקנס ב-55 אלף יורו. לוטיטו נקנס ב-65 אלף יורו.

 

סביר להניח שגם לוטיטו וגם מצארומה לא יישבו בכלא בגלל החוק האיטלקי הקובע, שהעונש לא מתחיל עד שכל תהליכי הערעור נגמרים. מקורות במערכת המשפט האיטלקית מסרו שהשניים יזכו, ככל הנראה, לחנינה.

 

"אנחנו בהלם, אבל בטוחים שבית המשפט לערעורים יבין שהם חפים מפשע", מסרו עורכי הדין של השניים, ג'יאן מישל ג'נטלה ומטאו אוסלנגי לאתר של יומון הספורט, גזטה דלו ספורט.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x