$
עסקי ספורט

מינהל הספורט משיק תחרות איכות תרבות הספורט בין רשויות מקומיות

הדירוג יתמקד בשירותים הספורטיביים שמעניקות רשויות ומועצות מקומיות לתושביהן בין היתר יבדקו איכות חוגי הספורט, מתקני הספורט ורמת הניקיון שלהם. ההודעה הרשמית על התחרות תתפרסם ב"כנס וינגייט" שייערך בימים רביעי וחמישי

כתב כלכליסט 12:4616.02.09

ד"ר אורי שפר, ראש מינהל הספורט במשרד המדע התרבות והספורט, יודיע על הקמת תחרות איכות בין מועצות ורשויות מקומיות לגבי איכות תרבות הספורט שהן מציעות לתושביהן. הדירוג יתמקד במספר גורמים, בין היתר: חוגי הספורט ואיכותם, מתקני הספורט, רמת הניקיון שלהם ועוד.

 

ההודעה
הרשמית על הדירוג תתפרסם ב"כנס וינגייט" של משרד המדע התרבות והספורט ומכון וינגייט. מטרת המינהל היא לקיים תחרות שתביא ליצירת תרבות ספורט ופעילות גופנית ברמה גבוהה יותר בכל רשות מקומית.

 

כמו כן, יציג ד"ר שפר את האסטרטגיה של מינהל הספורט לקידום ופיתוח הספורט העממי והתחרותי בישראל. הוא יודיע על תוכנית לביזור תהליך קבלת ההחלטות ברמת הרשות, השטח, לצורך ניצול יעיל יותר של כספי התמיכה שמגיעים ממשרד המדע התרבות והספורט.

 

כנס וינגייט לפיתוח וקידום הספורט בישראל יתקיים השנה במכון וינגייט בימים רביעי-חמישי, 18-19 בפברואר 2009 ויעסוק בפעילות הגופנית והספורט ברשויות המקומיות.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x