$
עסקי ספורט

בית"ר ירושלים תקבל 75 אלף יורו עבור יואב זיו

המגן של נבחרת ישראל יצטרף לחבריו אבי סטרול ועומר גולן בלוקרן הבלגית, שם יקבל 220 אלף יורו בעונה

כתב ynet 13:1129.01.09

יואב זיו, מגן בית"ר ירושלים ונבחרת ישראל, עבר ללוקרן הבלגית ויצטרף לחבריו לנבחרת אבי סטרול ועומר גולן. הקבוצה הבלגית שילמה עבורו לבית"ר ירושלים 75 אלף יורו. זיו יקבל בלוקרן משכורת של 220 אלף יורו לעונה.

 

בבית"ר נוטים למכור את טוטו תמוז, חלוץ הקבוצה, לחו"ל. סעיף

השחרור שלו עומד על 1 מיליון יורו, אבל סוכנו של תמוז, רונן קצב, מציע אותו לקבוצות אירופאיות, בעיקר בהולנד, עבור סכום נמוך יותר.

 

מגרלשווילי - החיזוק היחידי של מכבי ת"א בחלון הנוכחי

 

בנושא אחר, אלכס שניידר, הבעלים של מכבי תל אביב, אמר למנהלי הקבוצה שהוא לא ישקיע כסף בהבאת שחקנים נוספים לקבוצה בחלון העברות. הבעלים של מכבי, אלכס שניידר, לא היה מעוניין לחזק את הקבוצה בחלון ההעברות מלכתחילה, וזאת בעקבות פתיחת העונה הגרועה של הצהובים ומיקומם בטבלה שאינו ריאלי לזכייה באליפות.

 

לאחר שהודיע שלא יפתח את הכיס בינואר, הבהיר שניידר למנג'ר אבי נמני, שאם הוא ירצה להתחזק בחלון ההעברות יהיה עליו לשחרר מספר שחקנים ולהשתמש בהכנסות להבאת חיזוק.

 

נמני עמד בהחלטתו של הבעלים ושחרר מהקבוצה את יאניק קמנאן ורודי חדד, שתי עסקאות שיחד עם הסכום שתקבל ותחסוך הקבוצה עבור עזיבתו הצפויה של דן רומן, שוות לקבוצה כ-2.5 מיליון שקלים.

 

לאחר ששיחרר תקציב לרכש, החל נמני להנחית למבחנים שחקנים ובמקביל חידש את המשא ומתן עם חיים מגרלשווילי, אותו השאילו הצהובים בסופו של דבר מויטסה ארנהיים בסכום זול יחסית. פרט למגרלשווילי, המטרה של הצוות המקצועי היתה להתחזק בקשר אחורי וחלוץ זר אחד או שניים.

  

לאחר ששני החלוצים מחוף השנהב שהגיעו למבחנים לא הרשימו את הצוות המקצועי, הנחית נמני את הקשר סמסון גודווין ואת החלוץ הבוליביאני פיירו ריברה - שני שחקנים אותם היה מעוניין להחתים, ולפחות לגבי גודווין העסקה כבר היתה אמורה להיחתם.

 

עם זאת, אתמול החליט הבעלים סופית כי את הכסף שנשאר עדיף לשמור לעונה הבאה, וכך מסתמן כי מגרלשווילי יהיה החיזוק היחיד של הקבוצה בחלון ההעברות הקרוב.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x