$
עסקי ספורט

ב-NBA הורידו את מחירי הכרטיסים בצורה ניכרת

השנה נמכרו כ-2 מיליון כרטיסים למשחקי הליגה במחיר של 10 דולר או פחות מכך. בשנה שעברה רק 1.7 מיליון כרטיסים נמכרו בטווח מחירים זה

סוכנויות הידיעות 10:5006.01.09

בליגת הכדורסל של צפון אמריקה (NBA) מורידים את מחירי הכרטיסים בצורה ניכרת בגלל המשבר הכלכלי. כך מדווח השבועון "ספורטס ביזנס ג'ורנל".

 

כיום, עוד לא חצי דרך לתוך הליגה, נמכרו יותר מ-2 מיליון כרטיסים למשחקי ה-NBA במחיר של 10 דולר או פחות מכך. מדובר על עלייה ניכרת

לעומת השנה שעברה, בה לאורך כל העונה, נמכרו רק 1.7 מיליון כרטיסים ב-10 דולר או פחות.

 

על פי ההערכות, כל קבוצה מוכרת בין אלף לאלפיים כרטיסים למשחק ב-10 דולר או פחות. ביל סאטון, לשעבר בכיר במחלקת השיווק של ה-NBA, אמר: "הפילוסופיה של ה-NBA היתה שאין הנחות על כרטיסים, מלבד מבצעים שיווקיים, אבל כעת נראה שכולם חייבים להוריד מחירים".

 

ה-NBA מחייב כל קבוצה למכור לפחות 500 כרטיסים ב-10 דולר או פחות, אבל המצב הקשה והנפילה בכמות הצופים הביאו קבוצות רבות לכדי מכירת כרטיסים ב-5 דולר או פחות. במיאמי היט, למשל, מוכרים כרטיסים שהיו אמורים להיות מוקצים למנויים ב-5 דולר.

 

בכירים בליגת הכדורסל של צפון אמריקה (NBA) ייפגשו בשבוע הבא בפיניקס, אריזונה, כדי לדון בדרכים להתמודד עם המשבר הכלכלי הקשה. לפי "הספורט ביזנס ג'ורנל" נושא השיחה העיקרי יהיה מחירי הכרטיסים והמנויים השנתיים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x