$
עסקי ספורט

מדליסט הזהב מבייג'ינג טוען: "אין לי חסות בגלל היותי הומוסקסואל"

קופץ המים האוסטרלי מת'יו מיצ'האם טוען כי חברות מסחריות חוששות מהחיבור עמו. מיצ'האם: "אני לא חושב שזה מיוחד שהמוסקסואליות וספורט הולכים ביחד, אחרים חושבים שכן"

אוריאל דסקל 11:3916.10.08

מדליסט הזהב האוסטרלי בבייג'ינג בקפיצות למים מת'יו מיצ'האם, מתקשה, לטענתו, להשיג חוזי חסות מכיוון שהוא הומוסקסואל מוצהר. כך מדווחת סוכנות הידיעות DPA.

 

מת'יו מיצ'האם. שלושה חודשים בלי ספונסר מת'יו מיצ'האם. שלושה חודשים בלי ספונסר צילום: בלומברג

מיצ'האם (20) הוא כנראה ההומוסקסואל המוצהר היחיד שזכה במשחקים האולימפיים האחרונים במדליית זהב. הוא רהוט ונראה טוב אבל לפי אמו, ויויאן, "הוא מודאג מכך שבגלל הנטיות שלו הוא לא יזכה לחסות".

 

אוסטרליה, כך לפי סוכנות DPA, לא מקבלת את הכוכב ההומו וחברות מסחריות חוששות מהחיבור איתו. "אני רק רוצה להיות מוכר כקופץ למים אוסטרלי שהצליח באולימפיאדה", אמר מיצ'האם. "אני לא חושב שזה מיוחד כשהומוסקסואליות ומצוינות בספורט הולכות ביחד, אחרים חושבים שכן".

 

דייויד פלאסקאס, נציגו של מיצ'האם, מאמין שהלקוח שלו יכול "להרוויח היטב" אבל זה לא קרה עדיין. פלאסקס, שמייצג את השחיין לשעבר איאן ת'ורפ, הציב לעצמו מטרה להפוך את מיצ'האם ל"מיליונר", עם זאת, כמעט שלושה חודשים מהמשחקים האולימפיים והכוכב מבייג'ינג עדיין לא זכה לחסות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x