$
עסקי ספורט

עלייה של 35% בשנתיים ב"עלות ההגעה" של אוהד למשחק פרמיירליג

כך עפ"י סקר של חברת וירג'ין מאני. "עלות ההגעה" כוללת כרטיס למשחק, תחבורה, אוכל ושתייה. ההאטה בכלכלה הבריטית גורמת ל-30% מאוהדי ניוקאסל להכריז שלא יגיעו למשחקים. "המועדונים חיים בגן עדן של טיפשים", קובע נציג האוהדים

אוריאל דסקל 10:2809.09.08

סקר של חברת "וירג'ין מאני" גילה, שעלות הגעה למשחק פרמיירליג אחד עומדת על 106.21 ליש"ט, שהם כ-668 שקל. מדובר על עלייה של 35% בהערכת המחיר בשנתיים האחרונות. העלות כולל כרטיס למשחק, תחבורה, אוכל ושתייה. הסקר אף קובע, שההאטה בכלכלה הבריטית והצפי למיתון מביאים לכך שאוהדים

רבים מוותרים על הגעה למשחק.

 

רבע מהאוהדים סיפרו, כי הם הולכים פחות למשחקים בגלל העלות הגבוהה. 43% מאוהדי ווסטהאם, למשל, אמרו שהם שוקלים להחרים משחקים בגלל המחירים הגבוהים ו-30% מאוהדי ניוקאסל ציינו, שהם שוקלים לא להגיע יותר כלל למשחקים.

 

גם כ-38% מאוהדי ווסט ברומיץ', וויגאן וליברפול גילו שהם החליטו ללכת לפחות משחקים בגלל משבר הסאב-פריים וההאטה במשק. לעומתם, 83% מאוהדי בולטון שהשתתפו בסקר, ענו שימשיכו ללכת למשחקים למרות המחיר הגבוה.

 

"הנתונים אמורים להדאיג את תעשיית הכדורגל", אמר מאלקולם קלארק מהתאחדות אוהדי הכדורגל באנגליה. "מועדונים שמעלים את המחירים ללא קשר לאינפלציה חיים בגן עדן לטיפשים", קובע קלארק. ארגוני האוהדים ציינו בסקר, שאוהדים כבר לא יכולים לאהוד את הקבוצה המקומית שלהם בגלל המחירים הגבוהים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x