שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
עסקי ספורט

סעודי טלקום תעניק חסות של 10 מיליון ליש"ט למנצ'סטר יונייטד

חברת הטלפונים הגדולה בערב הסעודית תוכל להשתמש בלוגו ובתמונות השחקנים בפרסומיה ואף להציע ללקוחותיה שידורים חוזרים של המשחקים. מדובר בהסכם החסות, שאינו "חסות חולצה", הגדול ביותר בהיסטורית הכדורגל הבריטי

אוריאל דסקל 15:0917.08.08

מנצ'סטר יונייטד חתמה על הסכם חסות בשווי 10 מיליון ליש"ט (כ-18 מיליון דולר) עם חברת הטלפונים הגדולה בערב הסעודית - "סעודי טלקום". ההסכם הוא לחמש שנים ולפיו לחברה הסעודית תהיה את הזכות להשתמש בלוגו ובתמונות השחקנים של מנצ'סטר יונייטד בערב הסעודית.

 

מדובר על הסכם

החסות, שאינו חסות חולצה (Shirt Sponsorship) הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל הבריטי. כחלק מההסכם, תוכל החברה הסעודית גם להציע ללקוחותיה שידורים חוזרים של משחקי היונייטד, כמו גם שירות עדכוני חדשות שקשורות במועדון האנגלי.

 

המעורבות הסעודית ביונייטד מחזקת את הקשר של מדינות המפרץ הפרסי עם הכדורגל האנגלי. בשבוע שעבר הודיעה חברת התעופה "גולף אייר" הקטארית על הסכם עם ק.פ.ר מליגת המשנה באנגליה. לחברת התעופה "אמרייטס אירליינס" מאיחוד האמירויות יש הסכם חסות רב שנתי עם ארסנל (זכויות שמיות על האצטדיון וחסות חולצה), השווה כ-190 מיליון דולר ול"אטיחד אירוויס" מאבו דאבי יש הסכם חסות עם קבוצת הכדורגל של צ'לסי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x