$
חדשות נדל"ן

לחובבי סקי: סיינפלד העמיד למכירה את החווה שלו בקולורדו

מדובר בבית שנמצא בטלורייד ויושב על שטח של 110 דונם. בהיותם חובבי סקי נלהבים, הסיינפלדים נפשו לעתים תכופות בבית עם שלושת ילדיהם. הבית המרכזי משתרע על פני 1,320 מ"ר ומכיל 11 חדרי שינה, 14 חדרי אמבטיה, ג'קוזי, סאונה וגראז' מחומם. ומה המחיר?

חדשות חוץ 20:5231.03.21

הקומיקאי ג'רי סיינפלד העמיד את ביתו שבטלורייד (Telluride), קולורדו, למכירה בפעם השנייה. סיינפלד ואשתו, ג'סיקה, מבקשים 14.95 מיליון דולר תמורת הבית המרכזי ושטח בגודל 110 דונם עליו הוא יושב, כך על פי ביל פאנדל מסוכנות הנדל"ן Compass.

 

ג'רי סיינפלד ג'סיקה וילדיהם סאשה ג'וליאן ושפרד ג'רי סיינפלד ג'סיקה וילדיהם סאשה ג'וליאן ושפרד צילום: Instagram/jessseinfeld

 

בית נוסף שמיועד לאורחים ונמצא על שטח בגודל 70 דונם, הועמד גם כן למכירה תמורת 2.775 מיליון דולר. הסיינפלדים העמידו בפעם הראשונה את הבית למכירה ב-2011, אז תמורת 18.3 מיליון דולר, אך שינו את דעתם אחרי כמה חודשים והחליטו לא למכור אותו.

 

בהיותם חובבי סקי נלהבים, הם נפשו לעתים תכופות בבית עם שלושת ילדיהם, לדבריו. כעת הם החליטו למכור את הבית כיוון שילדיהם גדלו ועקב שוק הנדל"ן הנע במהירות. "כיוון שהם מכירים בביקוש הגבוה לנכסים, הם חשו שזהו זמן טוב למכור" אמר פאנדל, שציין שמספר אנשים כבר מתעניינים בנכס.

 

 צילום: Compass

 

הבית המרכזי מעוצב בסגנון של מספר מבני חווה אמריקאים טיפוסיים המחוברים זה לזה. הוא משתרע על פני 1,320 מ"ר, ומכיל 11 חדרי שינה, 14 חדרי אמבטיה, ג'קוזי, סאונת אדים, ומרפסת בשטח של 510 מ"ר לעונת הקיץ. הבית כולל גם גראז' מחומם עם מקום לעד ארבע מכוניות, ובתוך השטח עובר ערוץ נחל. הזוג סיינפלד רכש את הבית, שנבנה ב-1991, ב-2007 תמורת 7.55 מיליון דולר, ובאותה שנה רכש גם את בית האירוח תמורת 2.3 מיליון דולר. הזוג מחזיק גם בתים במנהטן ובהמפטונס.

 

 צילום: Compass

 

 

 צילום: Compass

 

 

 צילום: Compass

 

 

 צילום: Compass

 

 

 צילום: Compass

 

x