נדל"ן עולמי

ביתו של הזמר המנוח בינג קרוסבי מוצע למכירה ב-14 מיליון דולר

שטחו של הבית, בפרבר של סן פרנסיסקו, הוא 980 מ"ר ויש בו 10 חדרי שינה, בריכה מחוממת וחניה מקורה לשלוש מכוניות; כמה שילמו הבעלים הנוכחיים תמורת הנכס?

חדשות חוץ 21:5501.04.21
בית באזור מפרץ סן פרנסיסקו שהיה בעבר בבעלותו של הזמר בינג קרוסבי מוצע כעת למכירה עבור 13.75 מיליון דולר. קרוסבי המנוח רכש את הבית בפרבר הילסבורו המרוחק כ-30 ק"מ דרומית לסן פרנסיסקו ב-1963, אז שילם עבורו 175 אלף דולר, כך לפי דיווחי התקשורת באותה התקופה. הוא התגורר בבית עם אשתו באותו הזמן, קתרין קרוסבי ושלושת ילדיהם.

 

 

 

לפי בנם, נתנאל קרוסבי, הם עברו להילסבורו מאחר שלא היו מעוניינים לגדל את הילדים בהוליווד, אך בסופו של דבר הם התגוררו בבית במשך 18 חודשים בלבד ואז רכשו אחוזה גדולה יותר בצד השני של העיירה, שם מתגוררת קתרין עד היום.

 

 בינג קרוסבי בינג קרוסבי צילום: Sotheby's International Realty

 

הבית נבנה בסביבות 1930 ושטחו 920 מ"ר. הוא כולל 10 חדרי שינה ושתי פינות אח מעץ. הבית כולל גם חדר נשפים גדול, חדר אוכל שנפתח לחצר וספרייה מעץ אורן אנגלי. האחוזה שוכנת על שטח בגודל 12 דונם, ובו גם בריכה מחוממת וחניה מקורה לשלוש מכוניות.

 

הבעלים הנוכחיים של הבית הם פול וסוזאן רוש, שרכשו את הנכס ב-2014 עבור 8 מיליון דולר. רוש הוא שותף בכיר בחברת הייעוץ מקינזי, אך מכיוון שבני הזוג מתגרשים, הם החליטו למכור את הבית.

 

לפי סוזאן רוש הקשר לקרוסבי היה אחת הסיבות שרכשו את הבית. הם ביצעו בו גם שיפוצים, בעיקר במטבח ובחדרי הרחצה אך שמרו על פרטים מקוריים כמו אדני החלונות. בני הזוג נהגו גם לקיים הופעות ג'אז בחדר הנשפים ובהמשך הקימו ארגון צדקה שמקדם לימודי מוזיקה.

 

הבית  בהילסבורו,  פרבר מדרום לסן פרנסיסקו הבית בהילסבורו, פרבר מדרום לסן פרנסיסקו צילום: Sotheby's International Realty

 

 צילום: Sotheby's International Realty

 

 צילום: Sotheby's International Realty

 

 צילום: Sotheby's International Realty

 

 צילום: Sotheby's International Realty

 

 צילום: Sotheby's International Realty

x