$
חדשות נדל"ן

תוכנית ראשונה של שופרסל נדל”ן לפרויקט שכולל מגורים אושרה בכפ"ס

הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בעיר המליצה להפקיד תוכנית שיזמה החברה, להקמת מגדל בן 35 קומות שיכלול 40 אלף מ”ר מסחר, תעסוקה ודירות קטנות של 50 מ”ר. המגדל יוקם ליד מגדל משרדים בן 26 קומות שהחלה שופרסל להקים סמוך למחלף צומת כפר סבא רעננה

שלומית צור 08:0616.03.21

תוכנית ראשונה של שופרסל לפרויקט שכולל מגורים: הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בכפר סבא המליצה להפקיד תוכנית שיזמה שופרסל נדל"ן להקמת מגדל בן 35 קומות שיכלול 40 אלף מ”ר מסחר, תעסוקה ודירות קטנות של 50 מ”ר. המגדל יוקם ליד מגדל משרדים בן 26 קומות שהחלה שופרסל להקים סמוך למחלף צומת כפר סבא רעננה. התוכנית תובא לאישור הוועדה המחוזית מרכז, שתחליט אם להפקידה להתנגדויות הציבור.

 

הדמיית הפרויקט של שופרסל. מגדל משרדים ומגדל של מסחר, תעסוקה ודירות הדמיית הפרויקט של שופרסל. מגדל משרדים ומגדל של מסחר, תעסוקה ודירות צילום: אלכס לובימוב

 

מדובר בתוכנית "שער העיר" בין הרחובות נתיב האבות, הצומת ודרך השרון, ובצמוד לקניון הצומת שבבעלות החברה. בשטח החניה של הקניון יוקם המגדל שכולל דירות. הוועדה המקומית קבעה כי שטח הדירות הכולל לא יעלה על 20% מכלל השטחים בפרויקט. בצמוד למגדל המתוכנן, החלה שופרסל בהריסת מבנה קניון הצומת בו תקים מגדל תעסוקה בן 26 קומות שיכלול מרכול של שופרסל בקומת המסחר. התוכנית אושרה לפני שנה.

 

שופרסל נדל"ן היא חברה־בת של קבוצת שופרסל, ועיקר פעילותה בנדל"ן מניב: רכישה והשכרה של מתחמי תעסוקה משולבי מסחר, ניהולם, וכן פיתוח והשבחה של נכסים קיימים לרבות קידום תב”ע. שופרסל נדל"ן מחזיקה ומנהלת 94 נכסים בשטח כולל של למעלה מ־190 אלף מ"ר ובשווי של למעלה מ־2.5 מיליארד שקל.

x