נדל"ן עולמי

צפו: הבית הירוק של כוכב "שובר שורות" מוצע למכירה

בראיין קרנסטון הפך את הבית ששטחו 230 מ"ר, אותו רכש ב-2007, לנכס יחיד במינו, עם דגש על יעילות סביבתית. הוא ממוקם על מגרש בפונה לים בצפון מחוז ונטורה, בלוס אנג'לס. ומה המחיר?

חדשות חוץ 21:0601.03.21

הבית הידידותי לסביבה של כוכב "שובר שורות", בראיין קרנסטון הוצע למכירה תמורת חמישה מיליון דולר, יותר מפי שניים מהמחיר אותו שילם ב-2007. אז הכיל הבית קומה אחת שהייתה זקוקה לשיפוץ.

 

אלא שקרנסטון הפך את הבית בכפר לנכס יחיד במינו, עם דגש על שמירה על הסביבה ויעילות סביבתית, שהביא לכך שהוא אינו פולט פחמן דו חמצני כלל. הבית הקרוי Three Palms, הושלם ב-2013 וממוקם על מגרש שפונה לים בשכונת מוסל שולס שבצפון מחוז ונטורה, לוס אנג'לס.

 צילום: איי אף פי

 

הבית בן שתי הקומות משתרע על פני 230 מ"ר וכולל שלושה חדרי שינה וארבעה חדרי אמבטיה, ריהוט שעוצב במיוחד עבורו ואוסף אמנות פרטי שניתן לרכוש ביחד עם הבית. "השקעתי בבית הזה את ליבי, נפשי, דם יזע ודמעות, ואני שמח שהתוצאה גם אמנותית וגם פונקציונלית", אמר קרנסטון. חללי המגורים כוללים קירות זכוכית, רצפות בטון ומכשירי חשמל חכמים, חדר גדול עם נישת קריאה ומטבח מעודכן.

 

 צילום: Jake Cryan

 

בקומה העליונה נמצא חדר השינה המרכזי עם אמבט טבילה ומקלחת קיטור. המרפסת משקיפה על האוקיינוס מהקומה העליונה, והקומה התחתונה כוללת פאטיו שיורד ישר אל החוף. סוכן הנדל"ן שאחראי על המכירה כינה את הבית "אחד הבתים הירוקים המיוחדים ביותר שנבנו אי פעם בקליפורניה", בהתייחסו למערכות המיחזור והאנרגיה הסולרית שמכיל הבית.

 

קרנסטון שיחק במשך בתפקידים בולטים בסדרות כמו "מלקולם באמצע", "סיינפלד", ו"שובר שורות," עליה זכה בארבעה פרסי אמי על תפקידו כוולטר וואייט, מורה לכימיה בתיכון שהפך לברון סמים.

 

 צילום: Jake Cryan

 

 

 צילום: Jake Cryan

 

 

 צילום: Jake Cryan

 

 

 

 צילום: Jake Cryan

 

 

x