$
חדשות נדל"ן

בנו של בעלי כלמוביל רכש פנטהאוז בתמ”א 38 בת”א תמורת 28 מיליון שקל

הפנטהאוז שרכש אסף חרל"פ סמוך לכיכר רבין בתל אביב מתפרס על פני כל הקומה השמינית וכולל 270 מ"ר. בנוסף הוא רכש חלק מהקומה השביעית מתחת, בשטח 100 מ"ר. בסך הכל שתי הדירות ישמשו כדופלקס בשטח כולל של 370 מ"ר, והן יימסרו לחרל"פ ברמת מעטפת

שלומית צור 07:5610.12.20

אסף חרל”פ, בנו של שמואל חרל"פ מבעליה של כלמוביל יבואנית מרצדס, יונדאי ומיצובישי, רכש פנטהאוז בפרויקט תמ"א 38 במרכז תל אביב תמורת 28 מיליון שקל, כך נודע ל”כלכליסט”. הפרויקט נמצא סמוך לכיכר רבין בתל אביב. בימים האחרונים נהרס הבניין הישן, שכלל ארבע קומות ו־17 דירות, ובמקומו תבנה חברת נוגה יזמות נדל"ן בניין בן 8 קומות ו־27 דירות.

 

הפנטהאוז שרכש חרל"פ מתפרס על פני כל הקומה השמינית וכולל 270 מ"ר. בנוסף הוא רכש חלק מהקומה השביעית מתחת, בשטח 100 מ"ר. בסך הכל שתי הדירות ישמשו בפועל כדופלקס בשטח כולל של 370 מ"ר, והן יימסרו לחרל"פ ברמת מעטפת. מחיר העסקה משקף כ־75 אלף שקל למ"ר.

 

אסף חרל"פ אסף חרל"פ צילום: switch.co.il

 

בעבר שימש חרל"פ כסמנכ"ל פיתוח עסקי בכלמוביל, אך בהמשך פנה ליזמות עסקית עצמאית וב־2016 אף הקים את חברת סחר הרכב סוויץ', שנסגרה לאחר זמן קצר. בשנים האחרונות הוא משמש כחבר דריקטוריון בכלמוביל, ומחלק את זמנו בין תל אביב לניו יורק. באוגוסט 2020 הודיעה מסעדת מינט של השף ארז קומרובסקי שהקים חרל"פ בניו יורק כי תיסגר לצמיתות בעקבות מגפת הקורונה.

 

את הדיירים ייצגה עו"ד קרן כהן בלחרסקי, ואת נוגה יזמות נדל"ן ייצג עו"ד יריב בר דיין. את הפרויקט תכנן האדריכל גידי בר אוריין. מנוגה יזמות נמסר: "החברה אינה נוהגת למסור פרטים על לקוחותיה". ממשפחת חרלפ נמסר כי “אינה מגיבה על נושאים הקשורים לענייניה האישיים”.

x