שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן עולמי

פול סיימון לא מוצא קונה: מציע את האחוזה שלו בהנחה של 2 מיליון דולר

האחוזה בקונטיקט הוצעה לפני שנה וחצי במחיר של 13.9 מיליון דולר ומשלא נמצא לה קונה, היא מוצעת עתה ב-11.9 מיליון דולר. בכל מקרה זהו מחיר הפסד שכן הזמר המפורסם רכש את הבית ב-2002 ב-16.5 מיליון דולר

שירות כלכליסט 21:2124.11.20

הזמר פול סיימון מציע למכירה את האחוזה שלו בקונטיקט עבור 11.9 מיליון דולר, לאחר שהוריד 2 מיליון דולר מהמחיר המבוקש המקורי שביקש באפריל 2019. עם זאת, גם במחיר המקורי של 13.9 מיליון דולר מדובר בהפסד עבור סיימון, מחצית מהצמד סיימון וגרפינקל שפעל בשנות השישים, שכן הוא רכש את הבית ב-2002 עבור 16.5 מיליון דולר. ההפסד משקף את הירידה בשנים האחרונות במחירי בתי היוקרה בפרברים של ניו יורק.

 

 

 צילום: Sotheby's International Realty

 

 

 

 צילום: Sotheby's International Realty

 

האחוזה הג'ורג'יאנית שוכנת בעיר ניו כנען ומתפרסת על פני שטח של 130 דונם, כולל יער ושבילי הליכה. לפי סוכנת הנדל"ן שאחראית על המכירה מדובר ב"מחיר הנכון" מבחינת השוק ומבחינת התזמון.

 

הורדת המחיר מגיעה בעוד שמחוז פיירפילד, בו שוכן הבית, נהנה מעלייה במכירות הבתים, על רקע מגפת הקורונה שהבריחה תושבים מניו יורק שנפגעה בתחילה בצורה קשה לפרברים. באוקטובר הוכפל מספר העסקאות לרכישת בתים בשווי מיליון דולר ויותר לעומת השנה שעברה.

 

 צילום: Sotheby's International Realty

 

 צילום: Sotheby's International Realty

 

 צילום: Sotheby's International Realty

 

הבית נבנה ב-1938 והוא בגודל 790 מ"ר. הוא כולל 6 חדרי שינה, 8 חדרי רחצה, חמש פינות אח ואולפן הקלטות. כמו כן, יש בריכה וקוטג' נפרד עם 3 חדרי שינה שבו נמצא אולפן ההקלטות. סימון הקליט באולפן את ארבעת האלבומים האחרונים שלו, וכינה אותו "מקום שקט ושליו". יש גם שלושה מקומות חנייה מקורים.  

 

 צילום: Sotheby's International Realty

 

 

הנכס כולל גם אגם, מפלים, וכאמור גם שבילי הליכה שחוצים יער של עצי אדר. סימון (79) ואשתו אדי בריקל (54) שיפצו את הבית לאורך השנים, והוא מותאם למשפחה. הם גידלו שם את שלושת ילדיה, שכבר עזבו את הבית. "אחד הדברים שהם הכי אהבו במקום היה שהם היו יכולים לצאת להליכה של 30 דקות ולהישאר כל הזמן הזה בפארק הפרטי שלהם", סיכמה סוכנת הנדל"ן.

x